Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Sevdiğiniz Kötü Karakter

Seride en sevdiğiniz kötü karakter hangisi?

• Ceaser Clown

Kullanılan: 3 2.1%
  • Crocodile

Kullanılan: 53 37.1%
  • Gecko Moria

Kullanılan: 2 1.4%
  • Arlong

Kullanılan: 0 0.0%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 55 38.5%
  • Kami Enel

Kullanılan: 33 23.1%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 26 18.2%
  • Hody Jones

Kullanılan: 1 0.7%
  • Big Mom

Kullanılan: 7 4.9%
  • Spandam

Kullanılan: 2 1.4%
  • Hyakuju no Kaido

Kullanılan: 13 9.1%
  • Buggy

Kullanılan: 16 11.2%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 13 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    143
Kuşlarla banyo yapıp köpekle Hachigo'nun hikayesi olaylarına girişiyor.Tamam kapak isteği aldın da imajı niye bu kadar bozuyorsun.Kötü karakter demeye bin şahit ister artık.Madem kötü imajdan vazgeçtin Alabasta'da niye o kadar şeytandı diye sorarlar adama.Şimdi gazetesini okuyor olarak çiziyor yeni dünyada.Üstüne kapak çizimleri falan.Dediğiniz gibi ponçik olmuş bu @Jiso Croco'yu kaybettik. :D
Doffy reis öyle mi peki? Şimdi bile yattığı yerden dünyayı kan gölüne çevirmenin planlarını yapıyordur. Bi salmadılar ki adamı. :S

Doffy reis öyle mi peki? Şimdi bile yattığı yerden dünyayı kan gölüne çevirmenin planlarını yapıyordur. Bi salmadılar ki adamı. :S
Kaçınca aynen devam eder reyiz yav.Silah sat yeraltını tut birbirini yesinler olayına devam eder tayfası olması şart değil.

Umarım croco gibi bozmaz imajını mangakaya çok söver bırakma noktasına gelirim.

Kuşlarla banyo yapıp köpekle Hachigo'nun hikayesi olaylarına girişiyor.Tamam kapak isteği aldın da imajı niye bu kadar bozuyorsun.Kötü karakter demeye bin şahit ister artık.Madem kötü imajdan vazgeçtin Alabasta'da niye o kadar şeytandı diye sorarlar adama.Şimdi gazetesini okuyor olarak çiziyor yeni dünyada.Üstüne kapak çizimleri falan.Dediğiniz gibi ponçik olmuş bu @Jiso Croco'yu kaybettik. :D
Shici olupta bu kadar ponciğini görmedim ya :( aslında Oda o arcda seriyi bitirecekmiş ya zirve kötü Croco kalacaktı düşünsene final boss Croco.. hahahaha
Doffy samanın kıymetini öğrenecek herkes.. Biz o zamana kadar pusuda olacağız. Xd

Bu arada cevap Kami Enel olmalı ya. Adamın tanrı kompleksi bile yeterliydi aslında :S Kata adamı saymıyorum çünkü o kötü değil :a:
Çok gizli sırları pek dikkatini çekmemiş anlaşılan ejderyaların ;)

Enel hariç çoğunluğu hayatın kendilerine sert dokunuşlarıyla şuan ki mevkilerine gelmişler. Yani hayat onları değiştirmiş . Enel'in ise kötülüğü her daim egosundan geliyor diye gösterildi. Saf ego adamım benim. Bana sempatik geliyor tabi bu yönüyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık