Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok İzlemek İstediğiniz Mücadele

En çok izlemek istediğiniz mücadele hangisidir?

• Kaido vs Gecko Moria

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kaido vs Kid , Apoo , Hawkins

Kullanılan: 3 1.2%
  • Magellan vs BB pirates

Kullanılan: 4 1.6%
  • Jack vs Fujitora , Sengoku , Tsuru

Kullanılan: 5 2.0%
  • WB pirates (Marco) vs BB pirates

Kullanılan: 21 8.4%
  • Kaido vs Shanks

Kullanılan: 65 26.0%
  • Shiki vs Garp , Sengoku

Kullanılan: 5 2.0%
  • Kuzan vs Sakazuki

Kullanılan: 47 18.8%
  • Shanks vs Mihawk

Kullanılan: 61 24.4%
  • Roger vs Garp

Kullanılan: 85 34.0%
  • Crocodile vs WB

Kullanılan: 7 2.8%
  • Edward Weevil vs WB pirates

Kullanılan: 1 0.4%
  • Roger vs WB

Kullanılan: 68 27.2%

• Kullanılan toplam oy
    250
O kadın olayının gerçek olduğuna ihtimal bile vermiyorum :D Benim daha büyük beklentilerim var Crocodile ile ilgili.
Ivankov öyle bir diyor ki eskiden kadınmış gibi gözüküyor. Çocukluğu da kıza benziyor.

Fakat kadın değilse eğer bir soylu veya kutsal çıkabilir. Ufakken kurtarmışlardır. Oradan tanıyordur. Ama Croco bu tehdit ile o an niye korksun ki? Croco o lafı duyunca bildiğin çekinip susuyor.

Ivankov öyle bir diyor ki eskiden kadınmış gibi gözüküyor. Çocukluğu da kıza benziyor.

Fakat kadın değilse eğer bir soylu veya kutsal çıkabilir. Ufakken kurtarmışlardır. Oradan tanıyordur. Ama Croco bu tehdit ile o an niye korksun ki? Croco o lafı duyunca bildiğin çekinip susuyor.
Doğru.Sanki öyleymiş gibi sahnelendi mangada.Ama Oda ters köşe yapmayı da çok sever.Herkesin düşündüğü şeyi bir karaktere bence uygulamaz.Kaldı ki Crocodile seride sürekli karşımıza çıkan,yıllar geçse de seride bir önemi olduğu Oda tarafından gözümüze sürekli sokulan bir karakter.O yüzden çok daha farklı bir senaryo ile karşılaşacağımızı düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık