Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Beğendiğiniz Gözlem Hakisi Sahnesi

En beğendiğiniz sahne?

• Kullanılan toplam oy
    67
Aisa'yı koy buraya bence.:D

Bu arada Sanji'nin k.hakisi Luffy'den aşağıda. BAA'da hepsinden önce Luffy farkına varıyor ve o söyledikten sonra Sanji ve Zoro çıkarım yapıyordu. Ki ben Luffy'nin her şeyin sesini duyma ile çok daha farklı bir yere geleceğini düşünüyorum.

Usopp'un ki cidden farklıydı.

Bence burda şu an için kafaya oynayacaklar Rayleigh, WB ve Fujitora gibi duruyor. Ama Aisa'nın doğuştan gücü çok fenaydı. Bir bak istersen.
Aisa'yı koyacaktım unutmuşum yau :D Lakin Aisa'nın kullanımı olan tam bir sahnesi yok. Kullanıcı olarak kalacak daha çok.

Ekledim.

K.hakinin en temel kullanımı olan birşeylerden sıyrılmayı en iyi yada etkileyici saymam mümkün değil hatta komik geliyor bana. Luffy ve Sanjiyi direkt eliyorum. Hatta bu listede bulunmaları bile ayıp.

Enelinki baya üst seviyede olsa meyve kombinasyonu elini zayıflatıyor.

Reyli gene bütün adayı sezerek hayvanlığını göstermiş.

Fuji ise k.hakiyle görerek bunun üstüne çıkmıştır en azından görünürde öyle.

Usoppun ki gene farklı bir kullanım ve etkileyici. Ama zirveye oynayacak kadar mı? Kesinlikle değil.

Wb'nin ki güzel, ama o kadar.

Katakuriye ise geleceği görmek gibi eşi benzeri olmayan bir yetenekle hem en farklı ve fantastik kullanımı rahatlıkla almış bence. Rakipsiz diyorum. Şimdilik.
Güç karşılaştırması olarak bakmamak lazım bu ankete bence.

Etkileyicilik olarak baktığım, mangada değil de animede Luffy'nin çok yavaş repliği gayet etkileyici gelmişti.

Mangada da Sanji ve Katakuri'nin son sahneleri etkileyici bence. Sanırım bu ikisine vereceğim.

Katakuri'nin niye diz çöküyorsun Puding dediği yer ve Bege'nin lanet olsun olacakları gördü deyişi.

Gençler konuya en iyi kullanıcı şeklinde bakmayın, onun için henüz erken. Konuyu kenbunshoku kullanımında en çarpıcı, etkileyici sahneye/sahnelere sahip isim olarak yorumlayın.

K. hakinin üç farklı kullanımı var.
  • Varlığı hissetmek ya da göz ardı olsa da görmek.
  • Saldırılardan sıyrılmak.
  • Geleceği görmek.
Bu kullanım şekilleri arasında, elbetteki geleceği görmek bambaşka bir şey. Katakuri fire veriyor ama mutlaka bu konuda daha iyi olanlar vardır.

Bir de Aisa var, bu kızın k.hakisi muazzam.. Gökyüzü adasında, hiç kimseyi görmemesine rağmen, hakisi sayesinde hissettiği kişinin kim olduğunu anlıyor ve kimin nerede olduğunu biliyor. Sesleri duyuyor, dövüşler sonucunda kaybeden kişilerle ilgili sesler tek tek ortadan kayboluyor, diyebiliyor. Tamam Ussop ve Fujitora duvarın arkasını görebiliyor ama Aisa bence daha bi fantastik :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık