Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Atarlı Karakter

Sizce hangisi ?

• Don Krieg

• Oven

• Ulti

• Smoker

• Ace

• Akainu

• Kid

• Crocodile

• Hancock

• Jack

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@Sir Crocodile Adamını savunman gerekirken konuya yazmamış hatta oy vermemişsin.Boş atar yapıyor derler diye mi ? :D
''Boş atar yapıyor'' diyenler bunun ne anlama geldiğini bilmeyenlerdir bana göre.
Sonuçta atarın boş olması için yapan kişinin elinin boş dönmesi veya dersini alması gerekli. Fakat Crocodile yaptıklarıyla bunların tam tersini yapmış hem ders vermiştir hem de rakipleri eli boş göndermiştir. ;)

''Boş atar yapıyor'' diyenler bunun ne anlama geldiğini bilmeyenlerdir bana göre.
Sonuçta atarın boş olması için yapan kişinin elinin boş dönmesi veya dersini alması gerekli. Fakat Crocodile yaptıklarıyla bunların tam tersini yapmış hem ders vermiştir hem de rakipleri eli boş göndermiştir. ;)
Onu geçmişte yaşamış Wb dersini vermiş eli boş dönmüş.Prime halinde boş atar yapıyordu şimdi içi dolu diyebilir miyiz ? :D

Onu geçmişte yaşamış Wb dersini vermiş eli boş dönmüş.Prime halinde boş atar yapıyordu şimdi içi dolu diyebilir miyiz ? :D
Onda çaylaklık varmış biraz fakat en tepeye kadar yükselebildiği gerçeğini de unutmamak lazım. Marco'nun demeciyle ''Krala o kadar kolay ulaşamazsın''
Onun dışında WB'nin de zirve dönemi. Croc'un MF de ki haline zayıf dediği birinden bahsediyoruz yani yenilmesi gayet olası. Fb'lerde gördük ne kadar güçlü olduğunu.
Bu konuda atar diyebilmemiz için bir şey görmemiz gerekli. Yani dövüş hakkında elimizde hiç bir şey yok.

Ace ile Kid nasıl kafa kafaya gider anlamıyorum. Ace; cesur, kafadan kırık, gözü kara bir adam olabilir ama bunu düşmanlarına yöneltiyor, her girdiği ortamda atar gider yapıp insanlarla çatışmıyor, ılıman bir yönü de var anlatabiliyormuyum.

Ama Kid öyle mi? Ace'in yukarıda saydığım tüm özelliklerinin üzerine kimseye eyvallahı olmayan, tek olayı çatışmak çarpışmak olan atarlı bir adam, yani ılımlı insani bir yönü yok. Her girdiği savaştan iz var bedeninde. Dostu arkadaşı yok lan koca evrende, bir sefer imparatora yürümek için adam topluyor onu da eline yüzüne bulaştırıyor. Canını ortaya koyup rajonundan vazgeçmiyor. Daha ne diyelim, nasıl anlatalım bu adamı anlamadım.

Tamam Ace ve diğerleri de sinirli atarlı olabilir ama hiç biri Kid olamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık