Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209

Üye silindi 1004

Yalnız Saboyu o silsileye dahil ediyorsan,Viviyi falanda dahil etmen gerekir.
Vivi`den büyük adi mi var? Onun ülkesini vatanını bölücü güçlerden kurtaran adamın kötü gününe gelmeyen, soğuk, çıkarcı ve adi bir genç kadın Vivi. Sanji`ye yaptıklarından hiç bahsetmiyorum, Sanji`yi ödüllendirmek değil "ya canım sen bana çok yardımcı oldun, numaram kaydet" bile demedi. Luffy onun ülkesi için canını dişine taktı, deşildi, kum altına gömüldü. Fakat Vivi, Luffy sayesinde elde ettiği ülkeyi, orduyu Luffy`nin zor günü için kullanmadı. Adi gibi adi.

Vivi`den büyük adi mi var? Onun ülkesini vatanını bölücü güçlerden kurtaran adamın kötü gününe gelmeyen, soğuk, çıkarcı ve adi bir genç kadın Vivi. Sanji`ye yaptıklarından hiç bahsetmiyorum, Sanji`yi ödüllendirmek değil "ya canım sen bana çok yardımcı oldun, numaram kaydet" bile demedi. Luffy onun ülkesi için canını dişine taktı, deşildi, kum altına gömüldü. Fakat Vivi, Luffy sayesinde elde ettiği ülkeyi, orduyu Luffy`nin zor günü için kullanmadı. Adi gibi adi.
Luffy'e nasıl bir yardım yapabilecekti?:D

Alabasta ordusunun en güçlü savaşcıları Robin tarafından teklenebilecek düzeyde biliyorsun değil mi?

Kutsal ejderlere laf atmışsınız da çocukluktan beri sizin diğer insanlardan üstün olduğunuzu , buna göre istediğinizi yapabiliceğinizi çünkü sizin seçilmiş kişi olduğunuzu ve kanınızın kutsal olduğunu söyleseler siz nasıl olurdunuz çok merak ediyorum.

Kutsal ejderlere laf atmışsınız da çocukluktan beri sizin diğer insanlardan üstün olduğunuzu , buna göre istediğinizi yapabiliceğinizi çünkü sizin seçilmiş kişi olduğunuzu ve kanınızın kutsal olduğunu söyleseler siz nasıl olurdunuz çok merak ediyorum.
Dof hariç Donquixote ailesi gayet iyi insanlardı. Demek ki doğru yolu bulabilenler oluyor. Geri kalan hepsinin köküne kibrit suyu.

Oda, genelde kötü kişilere arkasına bir sebep koyarak sunuyor. Arlong mesela. İnsanlara olan nefreti var. Croco mesela. Eski korsanlara bi nefreti var. Krieg'in tayfası gitmiş. Moriah aynı şekilde. Ama mesela enel böyle değil. Kutsallar öyle değil. Sanırım kuro da öyle değildi. Hatta en çok ona sinir olmuştum diyebilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık