Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209
Enel ve Kutsal Ejderlerdir bence bu adamlar zevk içinde insanlara işkence ediyor Bellamy i saymıyorum bile boş o benim gözümde ama kesinlikle bu listede Akainu başı çekmez adam idam edilecek adamı öldürdü diye adi olmaz bir tek bilginler adasında yaptığı etik dışıydı adiceydi fakat adama demişler ki bu adadan kimse sağ çıkmayacak yani emri veren bu adilikte daha büyük pay sahibi
Akainu, Ace'i öldürdü diye değil, kaçan askerlere moral vermek yerine infaz ettiği için, düşmanına saygı duymadan her türlü hileye başvurduğu için adi birisi. Ohara olayında ise ona herkesi öldür emri verilmiyor, sadece o adadan bilgin kimse çıkmayacak deniyor. Akainu da yolcu gemisini batırıyor içlerinden birisi bilgin olabilir diye. Kötüce değil ama adice bir davranış bu, su götürmez.

Roronoa Zoro

Enel`e adi denmesi bence çok yanlış. Adam tanrı, normal bir insanın nasıl olması gerektiğine dair hiçbir şey bilmiyor. İstediğin yerde istediğin an bitebilsen, duran kalbini tekrar çalıştırabilsen, hiçbir şey sana zarar veremese, Enel senin yanında ana kuzusu kalırdı ey insan ırkı!!!
İnsan perspektifinden adi zaten, yoksa Kami-sama'ya laf etmek bize düşmez. Bir karıncanın insanı yargıladığı nerede görülmüş.

Üye silindi 1004

Akainu: Tartışmaya açık bir karakter, net bir kara varmak mümkün değil.

Marshall.D.Teach: Evet adi ve bunun farkında bir karakter.

Bellamy: Adi.

Basil Hawkins: Meyve gücü bu adam ne yapsın? Adilik değil çaresizlik.

Arlong: Adi olduğu kadar ırkçı.

Enel: Bizim ahlaki değerlerimizin üstünde bir canlı.

Kutsal Ejder: Adiler

Crocodile: Duruma göre.

Lucci: Adi diyebiliriz ama, sadist ve psikopat birine ne kadar adi denirse.

Dof: Bana göre adi bir adam değil, sadece ipe sapa gelmez bir deli. Deliye ne kadar adi denirse, o kadar adi.

Monkey :D Luffy

Akainu, Ace'i öldürdü diye değil, kaçan askerlere moral vermek yerine infaz ettiği için, düşmanına saygı duymadan her türlü hileye başvurduğu için adi birisi. Ohara olayında ise ona herkesi öldür emri verilmiyor, sadece o adadan bilgin kimse çıkmayacak deniyor. Akainu da yolcu gemisini batırıyor içlerinden birisi bilgin olabilir diye. Kötüce değil ama adice bir davranış bu, su götürmez.
Ben Akainunun yaptıklarına adi değildir demedim sadece adam acımasızca görevini yaptı diye aşırı tepki alıyor One Piece genel anlamda tatlı insanların serisi olduğu için acımasız geliyor her orduda kaçan askerler hadi genelde diyorum yakalanırsa infaz edilir üstüne üstlük savaşlarda her zaman hile olur yapabiliyorsan yaparsın etik midir değildir yani ütopik iyi değildir ayrıca Oharada yaptığı da kesinlikle yanlış fakat Aokiji yüzünden belki adamın hizmet etmeye yemin ettiği kurum çökecek yani hayat memat meselesiymiş demekki Ohara Wg için o yüzden emiri verene bakmak lazım bende One Piece içinde Akainu adi bir karakterdir diyorum fakat Lucciden zerre farkı yok Lucci nin 20 oy alıp Aka nın 108 oy alması bana göre saçma sadece

Ayrıca Enel özelliklerinden dolayı adi değilse Kutsal Ejderler hiç değil bari Enelin meyveyi ne ara yediği meçhul ama Kutsal Ejder doğduğu andan itibaren tüm insanlardan üstün onlardan çok daha değerli ve her şeyi yapabileceğini söylenerek büyüyor ve alışıyor yani Enel tarzı üstünlüğüde kolaylıkla elde edebilirler şöyle ki eğlence amaçlı taş gibi meyveleri kölelere yediren adamlar bunlar

Hody, Kraliçeyi öldürüp, suçu insanlara atmıs, iki ırk arasında kin, nefret ve düşmanlığın daha da artmasına sebeb olmuştur.

Doflamingo, Meyve yeteneğini kullanıp, Kral ve askerlerine kendi ülke vatandaşlarını öldürtmüştür. Sonuc olarak, Rıku krallığını ortadan kaldırdığı gibi eski krallığı itibarsızlaştırıp kendi krallığını kolaylıkla kabul ettirmiştir.

Bu iki adamdada en nefret ettiğim özellik var. Adi kelimesi bu iki adam için özelliklede Doflamingo için az kalır.

Ben Akainunun yaptıklarına adi değildir demedim sadece adam acımasızca görevini yaptı diye aşırı tepki alıyor One Piece genel anlamda tatlı insanların serisi olduğu için acımasız geliyor her orduda kaçan askerler hadi genelde diyorum yakalanırsa infaz edilir üstüne üstlük savaşlarda her zaman hile olur yapabiliyorsan yaparsın etik midir değildir yani ütopik iyi değildir ayrıca Oharada yaptığı da kesinlikle yanlış fakat Aokiji yüzünden belki adamın hizmet etmeye yemin ettiği kurum çökecek yani hayat memat meselesiymiş demekki Ohara Wg için o yüzden emiri verene bakmak lazım bende One Piece içinde Akainu adi bir karakterdir diyorum fakat Lucciden zerre farkı yok Lucci nin 20 oy alıp Aka nın 108 oy alması bana göre saçma sadece
Lucci'nin adilik yaptığı sahne yok yahu, adam psikopatça öldürüyor, öldürmekten zevk alıyor, zevk aldıkça da daha çok öldürüyor, adilik neresinde bu işin? Hani hilesi hurdası yok adamın, çok net bir karakter Lucci. Sadece bu işi kafasında temellendirmiş, güçsüz olan adamın kendine hayrı yok demiş ve öldürmeye başlamış. Akainu ise kendisini iyilik, doğruluk timsali gösterip yanındaki adamı bile öldüren bir adidir.

Lucci'nin adilik yaptığı sahne yok yahu, adam psikopatça öldürüyor, öldürmekten zevk alıyor, zevk aldıkça da daha çok öldürüyor, adilik neresinde bu işin? Hani hilesi hurdası yok adamın, çok net bir karakter Lucci. Sadece bu işi kafasında temellendirmiş, güçsüz olan adamın kendine hayrı yok demiş ve öldürmeye başlamış. Akainu ise kendisini iyilik, doğruluk timsali gösterip yanındaki adamı bile öldüren bir adidir.
Aynen, Luffy'nin geldiğini fark etmesine rağmen tuzak falan hazırlamadı. Direk onu bekledi orada. Adi dediğin karaktersizliktir. Karaktersiz=Spandam

Monkey :D Luffy

adam adam öldürmek için yetiştirilmiş işini zevkle yapıyor Cp 9 oharada olsa Akaiun un yaptıığı katliamın 10 mislini yapardı tam tersi Oharayı korsanlara karşı koruyun deseler saldıran adamları katlederlerdi Oharaya saldırınca çok büyük adilik olup saldıran korsanları katledince ufak adilik mi oluyor 2 side emir adam 2 sinide yapmaya programlanmış Lucciye deseler ki çocukluktan beri eğitim yaptığın adamları biç onlarıda biçer görevi icab ederse ayrıca psikopatça adam öldürmekte adiliktir Akainu kendi görüşünü mutlak adalet olarak görüyor ve dünyayı sivilleri koruduğuna inanıyor tüm yaptıklarını böyle bir ulvi amaç doğrultusunda yapıyor
bu konuda niye bu kadar olduğunuda bilmiyoruz belkide Arlong gibi bir background hikayesi vardır mantıklı bir açıklaması vardır

@Ronin
abi Luffy nin Enies Lobby e gitmesi her türlü imkansızdır Aqua LAguna vardı ayrıcanormal gemi akıntısıyla gidemmiyordun ayrıca böyle bir şeye cesaret edemez diye düşünüyordu Robin bile vazgeçip salın beni demişti üstelik Lucci insan halindeyken Luffy i teklemişti gelse kaç yazar niye tuzak hazırlasın Lucci Luffy nin Bluenoyu yense bile peşinden gelmeyeceğini düşünüyordu ama oraya luffy nin MF ye gittiği tayfa ile geleceğini bilse emin ol tuzak hazırlardı

@Monkey : D Luffy

Lucci görevi o olduğu için değil, öldürmeyi sevdiği için öldürüyor. CP-9'da bulunma nedeni de öldürdüklerinin hesabını vermek zorunda olmaması. Bunu bir kılıf olarak kullanıyor. O yüzden Lucci için adi denemez bana göre, kötü denir. Akainu ise görev için her şey mübahtır diyor ve sürekli dalavere peşinde koşuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık