Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Acıklı Vedalar

Manga aleminde etkilendiğim pek veda sahnesi yok.

Oyun senaryoları içinde Devil May Cry 3'ün son sahnesinde Vergil'in Dante'ye vedası beni epey etkilemiştir. Bizim Dante bu veda sonrası ağlıyor. Daha sonra iş yerinin ismini "Devils Never Cry"dan "Devil May Cry"a çeviriyor. Efkarlandım bak şimdi :ühü:
Devil May Cry 3 ahhh hassas noktamdi kac kere oynadim kac kere bitirdim ne harika bir oyundu benim icin hikayeside cok iyiydi

One piecete benim en cok sevdigim ve etkileyici olarak gordugum sahneler Sanjinin baratieden ayrilisi ,yine sanjinin puddingten ayrilis sahnesi, dr. hilulukun öldürüldüğü sahne, chopperin yanlizligi arkadaşsizliginin verdigi uzuntu ve duygu hatta tayfaya katilirkenki sahnesi bile cok duygusaldi,acein ölüm sahnesi,ace öldukten sonra koyune dönen garpa dadanin saldirmasinda duygusallik gozyasi aklima ilk gelenler bunlardi gercekten cok etkileyici sahnelerdi duygular cok iyi hissettirilmisti. Su linkide birakayim ah o yanmayan çakmak sanji icimizi yakmisti be aga

Manga aleminde etkilendiğim pek veda sahnesi yok.

Oyun senaryoları içinde Devil May Cry 3'ün son sahnesinde Vergil'in Dante'ye vedası beni epey etkilemiştir. Bizim Dante bu veda sonrası ağlıyor. Daha sonra iş yerinin ismini "Devils Never Cry"dan "Devil May Cry"a çeviriyor. Efkarlandım bak şimdi :ühü:
Devil may cry 5 oynadın mı.?

Veda derken ölümünü gasdediyorsan zaten öyle bir konu var. Daha çok Zeff ve Sanji ayrılığı temasını işliyoruz bu konuda. İlk açıkdığında senin formatını denedik ama zaten bu formatta bir konu varmış. Bizde bu formata(Zeff ve Sanji vs.) çevirmeyi düşündük.
Konsepte gerek yok. O da veda sayılabilir digeri de. Bence ayırmaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık