Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Lise sonda okul nöbetcisiyim. Cuma günü İstiklal marsinda bayrak çekerken yarıda takılmışti, ne yaptıysam kurtaramadydim. Bütün okul , öğretmenler ve müdür beni 5 dk boyunca izlemişlerdi. O anki psikolojik baskıyı ömrüm boyunca unutamam:(

Kısa 1 tane var. Bir kız arkadaşa içmeye gitmiştik. Bütün herkes bayıldı 3 kişi kaldık sağlam. Bir erkek arkadaş gittiğimiz kız ben (3 ümüz hazırlık sınıfından tanışıyoz) tekilla götürdüydüm ondan da içeriz diye. Çat ilk shot ı bi koyduk benim mide aniden bir kalktı. Kızın mutfak lavabosuna kusmuştum. Kolay kolay da kusan bir insan da değilim tam yerine denk geldi kahretsin :( Hala aklıma geldikçe kötü olurum lan. Ama ödeşmiş olduk başka bir yılbaşında o kız ve bir kaç arkadaşı bize gelmiştide onun arkadaşlarından biri de benim yatağıma kusmuştu sklfasdhf o da ödeşmiş olduk demişti :D

Your turn.
Bu pek de utanılacak bir anı değil la. Try harder. :(

Ben de bir tane anlatayım. Düşündüm başka hatırlayamadım şimdi. :/

Lise 1'de, beden eğitimi dersinde yağmur yağdığı için okulun alt katındaki spor salonlarına geçmiştik. Büyük salonda hoca minderleri falan dizdiriyordu bir iki kişiye sanırım, biz de koridordaydık arkadaşlarla. Sırtımı duvara dayadığımda bir şey battı. Dönüp bir baktım gömme dolapta yangın tüpü. Yahu nereden estiyse çıkarıp oynayasım geldi. Can sıkıntısı işte. Pimini çektim, bir kerelik fışkırtayım da eğlence olsun dedim. Meğer bir kere o kola basınca boşalana kadar durmuyormuş. Bütün tüpü koridorda bekleyen herkesin üstüne savurdum resmen. Herkes bembeyaz. Özellikle ben. Millet fena güldü eğlendi ama ben endişeden pek gülemedim bile. Fena utanmıştım la. Müdür yardımcısının odasına götürdü hoca. O da biraz kızdı sonra da bak şurada yangın tüpü satanlar var, oradan doldurt bunu dedi, tamam dedim yapmadım. sonrasında hiç soran da olmadı , araya kaynadı gitti. Birkaç hafta muhabbeti döndü yalnız okulda. sonrasında millet anlatıyor ben de gülüyordum. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık