Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] EMS Madara vs. EMS Itachi

Madara vs İtachi kim alır?

• Madara

Kullanılan: 88 79.3%
  • İtachi

Kullanılan: 23 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    111
6 yolun bilgesi olan, senju çakrasına sahip, perfect susanoo açan, tüm kuyruklu canavarları kullanabilen, 2 gözünde rinnegan olan ve mokuton kullanabilen ve Uchiha Madara.

Ve Tanrılığını ilan etmiş madarayı unutmuşsun. Bu adam daha önceden tokat yediği Haşhiye tek atıyor tek, ne saçmalıyon? Bu adam 6 yolun bilgesini, kaguyayı bile alır lan.

ameterasu kullanabilen, shusui nin bir gözüne sahip olan, susanoo da yata aynası ve totsuka kılıcına sahip, 2 gözü mangekyo sharingan olan, tsukiyomi kullanabilen, edo tensei olup sınırsız çakraya sahip olan Uchiha İtachi.

Ms itaçi vs. 6 yol rinnegan madara konusu açılmış, lütfen bu konunun var olmadığını ve benim hayal gördüğümü söyleyin. Manganın ilk bölümlerindeki Zoro vs g5li nikalı Luffy gibi konu lan :hhh:

Bu vs çok anlamsız bir vs olmuş birini en üstün haliyle veriyorsun diğerini hasta ve bitik haliyle. Şöyle desen anlarım İki karakterinde gözlerinde ms ya da Ems var kim yener? Ya da İki karakterin ikisinde de Rinnegan var kim yener?

Senin soruyu sormanla zaten İtachi 10 - 0 geride başlamış.

Benim dediğim gibi sorarsan İtachi rahat kazanır, çünkü savaşta şartlar eşitse en önemli güç akıldır ve İtachi Madara'yı ezer geçer. Şu haliyle Madara kazanır.
@Mcgill tek doğru yorumu yok cidden.

Arkadaşlar, konu sahibinin dediği, madaranın ulaştığı son form, serideki herkes, bkz; HERKESİ! tokat manyağı yapar. Osuruğuyla bayıltır. İtaçiye bir tükürür, itaçi atomlarına ayrılır. Bakınız bu kadar diyorum. İtaçi vs Madara diyen adamlar MS İtaçi vs MS Madara kıyaslıyorlar, max Madara vs. Ms İtaçi’yi en bana fan bile kıyaslamaz, kıyaslayamaz.

Arkadaşlar, konu sahibinin dediği, madaranın ulaştığı son form, serideki herkes, bkz; HERKESİ! tokat manyağı yapar. Osuruğuyla bayıltır. İtaçiye bir tükürür, itaçi atomlarına ayrılır. Bakınız bu kadar diyorum. İtaçi vs Madara diyen adamlar MS İtaçi vs MS Madara kıyaslıyorlar, max Madara vs. Ms İtaçi’yi en bana fan bile kıyaslamaz, kıyaslayamaz.
Oha ben ilk mesaja bakmamıştım normal Madara sanıyordum. Son Madaraya bi gezegen dolusu İtachi yetmez yahu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık