Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] EMS Madara vs. EMS Itachi

Madara vs İtachi kim alır?

• Madara

Kullanılan: 88 79.3%
  • İtachi

Kullanılan: 23 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    111
Seriyi bitireli çok zaman oldu her konuyu tam hatırlamıyorum da Madara'yı da kullanmışlardı. O tarz adam olmasa kullandırtmaz kendini yav.
Madara'yı kullanan yok aslında. Yazarın hikayeye dokunuşu o keke. Hani yaptım-oldu dedi Kişimoto ama olmadı:d
Yese ne olacak Izanagi kullanabiliyor Madara. Ölümden sonra bile gerçekliği değiştirip adamı geri getiriyor bu teknik. Izanami'ye yakalansa bile kullanır geri çıkar. :(
İzanagi'yi unutmuştum:/.......

Şaka maka Kakashi yener la adam tek göz ile ayaklı Susano açıyordu, Sasuke daha çift göz de Suso da kalıyordu, ulan ne trol mangaydı xd bak gene asaplarım bozuldu.

Madara'yı kullanan yok aslında. Yazarın hikayeye dokunuşu o keke. Hani yaptım-oldu dedi Kişimoto ama olmadı:d

İzanagi'yi unutmuştum:/.......
Ben öyle asırlık plan yapanlara üzülüyorum yav, Bleach'de de vardı öyle bir tipler. Adam tanrı gibi güçlü, her şeyi planlamış, oğlanın teki geliyor dövüyor falan. OP'de olmaz inşallah.

Ben öyle asırlık plan yapanlara üzülüyorum yav, Bleach'de de vardı öyle bir tipler. Adam tanrı gibi güçlü, her şeyi planlamış, oğlanın teki geliyor dövüyor falan. OP'de olmaz inşallah.
Yok ya OP'ta bir plan yok. Sistem kurulu. Düzen mevcut. O oğlan gelip mevcut düzeni yıkar burada. Olacak olan o olur en fazla....
Hem Monkey D. Luffy plan bozucuların en hayırlısıdır. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık