Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

Bazı zamanlar One Piece'i, manga dünyasının ''Yaşayan efsanesi!'' gibi bir isimle anılacak bir manga yapabileceği halde bunu yapmadığı için kendisine kızıyorum, hem de baya baya kızıyorum!

Kızıyorum ama üstünkörü baktığında saçma sapan gibi duran şu yüz ifadesine, gülmekle ağlamak arasındaki telaşlı bir insanın yaşadığı şok anını öyle büyük bir ustalıkla yansıtıyor ki bu ve buna benzer çizimleri için bu adama gerçekten saygı duyuyorum.

O gülen suratın altından neler çıkacak kim bilir? Wano'nun karanlığını, bir nebze azaltmak için gülüyor da olabilir. Babası gençken çok ciddiymiş, Oden'le aralarında ne geçti acaba? Bir sebepten ötürü kendi ve çevresini güldürmeye and içmiş sanki.

İşini çok seviyor anladığım kadarıyla bayağı da çalışkan birisi. Gerçi mangakalık da zevkli meslek. :D Saygı duyuyorum ama biraz kibirli kendisi

Seri içerisinde övülecek bir çok yeri vardır. Bunu say say bitmez.

Ancak konu bensem konu Law'dır. Böyle bir karakteri/hikayesini seri içinde hayata geçirdiğin için teşekkürler, Oda. Ses aktörü Hiroshi Kamiya için ayrı bir saygı duyarım, karizmatik ses. :sapkali:

O gülen suratın altından neler çıkacak kim bilir? Wano'nun karanlığını, bir nebze azaltmak için gülüyor da olabilir. Babası gençken çok ciddiymiş, Oden'le aralarında ne geçti acaba? Bir sebepten ötürü kendi ve çevresini güldürmeye and içmiş sanki.
Haklısın, sürekli gülmelerinin bir sebebi vardır. Bilirmisiniz, bazı durumlarda insanalar korku ve şok anında gülerler, belki de her ikisinin geçmişte yaşadığı bir travmadan sonra bu hale gelmişlerdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık