Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Demeç daha çok manga üzerine. Bu yüzden sosyal klişelerden bağımsız değerlendirmesi kadar normal bir durum yok. İşin ehli böyle yapar diye düşünmekteyim.
Onun farkındayım zaten, sadece serinin yazarına "harika bir karakter" demesi üzerine durdum yav :d Bu söz biraz da yazarın özelliği hakkında söylenmiş gibi geldi. Ama dediğin durum doğru hak veriyorum.

Mesajın son cümlesine bakarsak Kenshin'in yazarının yazdığı döneme denk geliyor sanırım. Sadece bir düşünce ama Oda belki bilmiyor olabilir o zamanda yazarın böyle bir durum içerisinde olduğunu.
yoo 2020 yılının başlarında bi söyleşi mi ne yapmışlardı sanki çok eski değil ki oda hala seviyordur adamı. oda önceden asistanıymış btw

insanları silerek kazanmazsın, toplum içinde aşırılıklar sapkınlıklar ve sapıklıklar zaten baskılanmaktan doğarken yine baskılayarak nasıl yapılmayacağını bin kere tasdik etmiş olursun. nefret kusmak isteyen kendini tatmin ediyordur, enerjisini dünyanın her yerindeki ahlaksızlıkları düzeltmeye yönelterek giderebilir.

yoo 2020 yılının başlarında bi söyleşi mi ne yapmışlardı sanki çok eski değil ki oda hala seviyordur adamı. oda önceden asistanıymış btw

insanları silerek kazanmazsın, toplum içinde aşırılıklar sapkınlıklar ve sapıklıklar zaten baskılanmaktan doğarken yine baskılayarak nasıl yapılmayacağını bin kere tasdik etmiş olursun.
Bu da ayrı bir düşünce elbet.

Benim orda tam olarak anlatmak istediğim yargıya hemen varılmaması konusundaydı. Farklı bir durum söz konusu olabilir anlamında ve o düşüncede aklıma ilk gelen bir örnekti ve onun üzerinden bir tamamlama yaptım. Belki bu da benim düşünce tarzım hakkında ipuçları veriyor olabilir :S Neyse, konumuz bu değil. :d

Senin dediğin de ayrı ve doğru olabileceğini düşündüğüm farklı bir durum. İtirazım yok yani.

Oda'nın Rurouni Kenshin ve yazarı hakkında yorumu(Eski bir yorum olma ihtimali yüksek):

Oda's message to author Watsuki, with whom Oda was assistant:

Watsuki-sensei is really a great character, I think the reason why Rurouni Kenshin's manga is great is the seriousness that he delivers to the readers and also his communication with them completely, and for this fans love Wattsuki-sensei as well, I want you to continue painting along these lines.

Watsuki-sensei gerçekten harika bir karakter, bence Rurouni Kenshin'in mangasının harika olmasının nedeni okuyuculara sunduğu ciddiyet ve onlarla tamamen iletişim kurması. Onun bu çizgi de boyamasına devam etmesini istiyorum.
Kenshin sergisi için konuşmuş. Tam metin için Sandman'a teşekkürler:

Kenshin sergisi için konuşmuş. Tam metin için Sandman'a teşekkürler:

@shakky özür dilerim zamanında seni şiçibukai yonkou fikrinden önce yonkou olarak tasarlanmış bişey diye kandırdığım için. fakat mifak için hala umut var. belki ilk başta yonkou olarak tasarlanıp sonra şiçibukai grubuna alınmıştır ;)

Aside from Oda, 14 mangakas sent celebration messages to Watsuki including Kishimoto, Sorachi, Shimabukuro, Obata, Inagaki, Yabuki, Hiroyuki Takei, Yusei Matsui, Shinya Suzuki, Kazuhiro Fujita, Nobuyuki Anzai, Yasuhiro Nightow, Katsunori Matsui and Mikio Ito.

Yukarıdaki mangakaların mangaları sırasıyla, one piece, naruto, gin tama, toriko, death note, bakuman, eyeshield 21, dr. stone, black cat, to love ru, shaman king, assassination classroom, mr. fullswing, ushio and tora, flame of recca, MÄR, trigun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık