Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık. Final arc için daha da sabırsızlandım şimdi. Ve de bir daha da bu adama laf etmem. Yok güç dengesi, yok ara vermesi, yok konuyu uzatması falan tek bir eleştiri daha yapmam bu adam için :D Seviyoruz seni Oda amca :D

Yalnız "Usopp güçsüz olduğu için okur kendine yakın buluyor" lafına katılmıyorum sadece.

Alpamis

Bence Dragon'un Ivankov ile ilişki yaşamış olma ihtimali var, adamı tanımıyoruz sonuçta. :) Sanji bile ne hallere düştü bu seride, E.Oda'nın enteresan fantazileri vardır bu konularda, Kenshin serisindeki Kamatari'nin yaratıcısıdır kendisi, ve One Piece serisinde okamaların ne kadar çok ön plana çıktığıda ortada.
Hacım öyle bir şey olamaz. Öyle bir şey olsa Dragon'un özelini her şeyini bilir bu adam. Yahu bunu açıklatmak zorunda bırakma beni. Olamaz nolamaz yok böyle bir şey. :S böhhh:mincika:

Yahu Luffy'yi gördüğünde bile, "Dragon'un oğlu mu varmış yahu" diye şaşıran adamın/kadının, nasıl olur da Luffy'nin annesi olduğunu söylersiniz. Terbiyesizler.

Luffy'nin annesi, Nami gibi şirret ama bir o kadar da güzel biri çıkacaktır. Lakin ilerlemiş yaşın getirdiği yorgunluk ve Dragon'un eşi, Luffy'nin annesi ile Garp'ın gelini olmanın da getirdiği bıkkınlıkla kendi halinde takılan, Dragon'a sürekli laf sokan, bol yemek yiyen, neşeli, vurdumduymaz, kimseyi takmayan, ilim irfan dolu bir kadın çıkacaktır. :D

Da bunlar Luffy'yi ne diye bir başına bıraktılar köyde. Hadi babası vefasız bi devrimci de annesi niye bıraktı. La sakın anası da hükumet ajanı çıkmasın. CP0'ın reisi falan. İyi gülerim bak. :D

Seride şuan bence 3 kişinin Luffy'nin annesi olma ihtimali var.
1-İvankov:Bence kadın hali gayet güzel.Normal bir kadın karakter olsaydı devrimci vs diye fanı bence çok olurdu.Ama Luffy'nin annesi olma ihtimali yok bence.
2-Croco:İvankov ile aralarındaki sır bu olabilir.Önceden kadındır kk olma hedefi var.Ama bence Croco da değil.
3-Bigmam:Bilmiyorum ne dersiniz?Serideki en güçlü kadın neden Luffy'nin annesi olmasın?Denizcilerin en güçlüsü bir aralar dedesiydi.
Dragon belki de serideki en güçlü kişidir.Annesi neden onlardan altta olsun ki?

Tuhaf olan Garp'ın Dragon'dan bahsedip Luffy'nin annesinden bahsetmemesi.Acaba Garp da kim olduğunu bilmiyor mu?Yoksa söylememesi saçma bence.

Seride şuan bence 3 kişinin Luffy'nin annesi olma ihtimali var.
1-İvankov:Bence kadın hali gayet güzel.Normal bir kadın karakter olsaydı devrimci vs diye fanı bence çok olurdu.Ama Luffy'nin annesi olma ihtimali yok bence.
2-Croco:İvankov ile aralarındaki sır bu olabilir.Önceden kadındır kk olma hedefi var.Ama bence Croco da değil.
3-Bigmam:Bilmiyorum ne dersiniz?Serideki en güçlü kadın neden Luffy'nin annesi olmasın?Denizcilerin en güçlüsü bir aralar dedesiydi.
Dragon belki de serideki en güçlü kişidir.Annesi neden onlardan altta olsun ki?

Tuhaf olan Garp'ın Dragon'dan bahsedip Luffy'nin annesinden bahsetmemesi.Acaba Garp da kim olduğunu bilmiyor mu?Yoksa söylememesi saçma bence.
3 tahmininde fazlası ile saçma bence. (alınma) Bilinenlerden biri çıkma ihtimali yok bence.

Bence Bigmom'un da olma ihtimali yok. Monkey D. deyince duraksaması ve Garp ile ilişkilendirmesi direk Garp'ın dönemine ait biri izlenimi verdi.

3 tahmininde fazlası ile saçma bence. (alınma) Bilinenlerden biri çıkma ihtimali yok bence.
Zaten ilk 2'yi öylesine yazdım ben de değil diyorum ama Big Mam niye çıkmasın Luffy'nin annesinin en güçlü kadın olması gerekir.Yakıştıramadın mı Dragon ile Big Mam'ı?
Dragon bunu terkedince kendini şekere tatlıya vermiştir böyle şişmiştir.:D

Zaten ilk 2'yi öylesine yazdım ben de değil diyorum ama Big Mam niye çıkmasın Luffy'nin annesinin en güçlü kadın olması gerekir.Yakıştıramadın mı Dragon ile Big Mam'ı?
Dragon bunu terkedince kendini şekere tatlıya vermiştir böyle şişmiştir.:D
Ya şimdi konuşturma beni boyut farkı var :D Hem insan oğlunu tanımaz mı? Herşeyi geç Garp o kadar mı illet bir insan? Oğlu devrimci, torunu KK, evlatlık torunu KK çocuğu, gelini yonkou :D

Bence Bigmom'un da olma ihtimali yok. Monkey D. deyince duraksaması ve Garp ile ilişkilendirmesi direk Garp'ın dönemine ait biri izlenimi verdi.
Ya şimdi konuşturma beni boyut farkı var :D Hem insan oğlunu tanımaz mı? Herşeyi geç Garp o kadar mı illet bir insan? Oğlu devrimci, torunu KK, evlatlık torunu KK çocuğu, gelini yonkou :D
HDBfresh'in dediği gibi zaten buradan yatıyor ama aile o kadar fena ki annesinin en güçlü kadın olması gerekiyor bu düzene göre.:D
Ama Oda,Bigmam o kadar sinirlendi ki Dragon'u tamamen hayatından çıkardı onu tamamen unuttu gibi bir şey ile bize yedirebilir.:/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık