Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Namiye neden bu kadar şaşırdınız anlamadım.Suan hepsi aklıma gelmese de oda tayfadaki diğer karakterlerden daha fazla üstünde durdu naminin.
Arlong park olayı zaten efsane.
Sonra Strong World Nami üzerüne kurulu.
Skypiada yine Enel Namiyi yanına alıyor.Örnekleri hatırlayanlar bana da hatırlatırsa sevinirim.

Adam 20 senedir 15 yaşındaki haline göre çiziyor.Nasıl hatırlıyorsa artık 15 yaşını onu da merak ediyorum.
O değilde adam hedef kitlemiz 15 demiş. Bazı Op Fanları diğer serilere çocuklar için diyorda buradan selam olsun. :W Kıyaslama yapmazlar artık umarım..
Ek olarak , editörler ne derse o oluyormuş. Avatar Korra bile daha özgün lan :/ Ne yaptı ne etti yinede mesajını verebildi.

O değilde adam hedef kitlemiz 15 demiş. Bazı Op Fanları diğer serilere çocuklar için diyorda buradan selam olsun. :W Kıyaslama yapmazlar artık umarım..
Ek olarak , editörler ne derse o oluyormuş. Avatar Korra bile daha özgün lan :/ Ne yaptı ne etti yinede mesajını verebildi.
Editörler bence doğru yönlendirmiş.Shabondyi animede izlerken arka arkaya süpernovalar çıkınca çok heyecan yaratmıştı.Tabii shanksın kolunu kaybetmesini daha farklı yapabilirlermiş sonradan yonko olarak çizeceklerse.

Hedef kitlesi 15 olunca ölüm olmaması ve iyilik - kötülük savaşı daha bir anlam kazanıyor tabii.Yinede lawın kol mevzusundan sonra biraz ümitliyim ama bakalım.Şimdi o kadar adamı öldürmedi gider Dofu öldürür iyi bir küfrederim gerçi. :/

Röportajlar içinde editörün etkilediği 3 tane durum var 2 si zaten manganın yeni başladığı zamanlar ki editörlerin seslerinin bol bol çıktığı zamanlardır. Diğeri ise supernova olayı ki orada iyi ki karışmış dedim.

15 yaş olayında da adam hikayeyi vs. o yaşı baz alarak yapıyor. Netice shonen serilerin hepsi o yaşı kapsıyor.

Karakterler ve konu bu yaşı aşıyor bu yüzden millet büyüklere daha çok hitap ediyor diyor...dünya hükümeti, devrimciler, tabletler-kayıp yüzyıl vesaire (naruto gibi ergen serisine dönmüyor, seri biterken büyüdüler naruto'da). İlk yarımdaki Komedisi, dramı ve çata pata dövüşleride 15 yaş'a. Daha düzgün ve kanlı canlı dövüşlerde üst yaşlara, seri ilerledikçe bunları daha da çok göreceğiz. Ayrıca seri ilerledikçe hedef kitlesinin yaş ortalamasıda yükselecek ister istemez, o ilk yarımdaki çocukluklar ve cıvıklıklar yerini ciddiyete ve ölümlere bırakacak mecburen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık