Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Weevil

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 82 39.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 127 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    209
Brannew atlama sonrası Shicileri sayarken bu sıralamayı kullanıyor.
Edward Weevil,Mihawk,Dofy,Kuma,Hancock,Trao ve Buggy. Edward'dan sonrası güçlüden zayıfa doğru gidiyor. Bir ihtimal Weevil Mihawk'dan güçlü çıkabilir.
Bunun kıdem sırası olma olasılığı da olabilir. Law ve Buggy yeni shichibukai olmuşlardı. Law'ın Hancock'dan güçsüz olduğunu düşünmüyorum.

Weevil'in yolu tayfayla yonkoulardan önce kesişir diyordum ancak 2 zirve karakteri harcadıktan sonraya kalacak gibi duruyor. 2 yonkou sonrası da Beyazbıyığın oğlu olsa da bir arcın ana kötüsü olur mu olsa keser mi okuyucuyu bu saatten sonra bu noktada karışık duygular beslediğim bir karakter :sapkali:

Edward Weevil,Mihawk,Dofy,Kuma,Hancock,Trao ve Buggy. Edward'dan sonrası güçlüden zayıfa doğru gidiyor. Bir ihtimal Weevil Mihawk'dan güçlü çıkabilir.
Mihawk'ın durumu karışık Zoro'nun bu arc yapacaklarına göre biçeriz gücünü.

Tabii Zoro,Mihawk'ı geçmiştir gibi bir düşüncede olabilir ama ben sanmam.

Bence Oda'nın klasik gizemciliğinin bir ürünü Weevil'i saymamak.

-------------------------------

Bu Weevil bana çok olmasa da olurdu bir karakter gibi geliyor. Hani gereksiz değil ama yani varlığıyla shici kontenjanı doldurmak hariç bir boşluğu dolduran karakter değil. Bakalım nasıl kullanılacak? Muhtemelen Karasakal savaşında bir yerlerden fırlayabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık