Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Ya WB zaten serinin kaliteli yazılmış isimlerinden olsa da fanlar tarafından en gerzekçe yorumlanan karakteriydi, şu son Rocks ve Oden olaylarıyla iyice saçma bir hal aldı yani.

Gel de anlat WB ilk gözüktüğü zaman Oda'nın aklında Oden diye bir karakter mi vardı, Wano-Oden-Orochi-Kaido hikayesinin temelleri atılmış mıydı.

Seride tema ve başlangıç olarak çok iyi karakterler olsa da sonradan içine ediliyor bir şekilde.
Aslında Wanonun esamesi okunmazken Kaido'nun WB'nin 2.Tümen Kumandanını öldürmesi hakkında büyük bir teori vardı.Sanırım bu tutmuş oldu

WB'nin Xebec'in D. olmasını bilmiyordu demedim ki ben. Oda bilmiyordu diyorum. Bir de iktizai hal diye birşey var. Burda konu ölmeden önce Wb'nin Teach'e ve bize mesajı olması. Belki WB, Roger ile başka şeyler konulmuştur. İlerde görürüz. Marinforddaki olayla alakalı sadece D. ile alakalı kısa bir muhabbetin döndüğü fb gördük. Muktezai hal o konuyu gerektirdiği için.
Sahne zaten o zamanlar epey etkileyiciydi, verilmek istenen mesaj verildi. Onda sıkıntı yok. Ancak son ortaya çıkan detaylardan sonra tutarsızlaştı. Ha açıklama gelebilir tabii bir şekilde. Bunun sebebi de senin de dediğin zamanlamadan kaynaklanıyor.

Aslında Wanonun esamesi okunmazken Kaido'nun WB'nin 2.Tümen Kumandanını öldürmesi hakkında büyük bir teori vardı.Sanırım bu tutmuş oldu
WB ilk gözüktüğü zamanlarda Wano'nun adını duymamıştık sanırım. Ne zaman atmıştın ki bu teoriyi? 2006-2007'ye denk geliyor sanırım WB'nin ilk gözüktüğü sayı. Arabasta'dan sonraydı sanırım.

Dere geçerken at değiştirmiş mangaka.O kadar eğreti duruyor ki.
Şimdi hatırladım.Roger Beyazsakal ile konuşurken ''Tayfamda D.isminde biri var'' diyordu.Patlangaç oldu

WB ilk gözüktüğü zamanlarda Wano'nun adını duymamıştık sanırım. Ne zaman atmıştın ki bu teoriyi? 2006-2007'ye denk geliyor sanırım WB'nin ilk gözüktüğü sayı. Arabasta'dan sonraydı sanırım.
Ben değil,Marineford arcı zamanında herhalde.2.Tümenin boş olduğunu öğrendiğimiz vakit

Ben değil,Marineford arcı zamanında herhalde.2.Tümenin boş olduğunu öğrendiğimiz vakit
Yapmaya müsait bir zaman, ama bunun için net somut bir neden yok. Parçaları birleştirip senaryo yazıyorsun bir nevi, Kaido Beyazsakal savaşını basmak istediğinden bir husumeti olduklarını düşünüyorsun. Ama Oden hikayesinin olayı sadece "2.tümen komutanının öldürülmesi" değil. Bunun arkası çok karışık.

Wanoyu bilmeye gerek yoktu ki. Ace fbsinde 2. tümenin başında uzun zamandır kimse yok denildi. Momongaya, Marinford başlamadan önce Kaidonun savaşa geleceği söylendi.

Wanoyu bilmeye gerek yoktu ki. Ace fbsinde 2. tümenin başında uzun zamandır kimse yok denildi. Momongaya, Marinford başlamadan önce Kaidonun savaşa geleceği söylendi.
Yapmaya müsait bir zaman, ama bunun için net somut bir neden yok. Parçaları birleştirip senaryo yazıyorsun bir nevi, Kaido Beyazsakal savaşını basmak istediğinden bir husumeti olduklarını düşünüyorsun. Ama Oden hikayesinin olayı sadece "2.tümen komutanının öldürülmesi" değil. Bunun arkası çok karışık.
Anlattım zaten bunu. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık