Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    453
Elbette ki her duygusal olan adam değil gibi bir şey olamaz...ama duyguların yönüne göre değişir?

Duygusal olan adam değil demiyorum 2 oğlunu hiçe sayıp eski oğlunu bu kanı yerde olan 2 oğlundan üstün tutuyor ise ve birinin uğruna ölümüne savaştığı oğlu ise ve hala onun yakalanmasına sebep olan oğluna kıyamıyorsa bu derece duygusalsa sen bu adamdan hayır bekler misin demek istediğim bu Mert sence böyle bir şeye duygusallık denir mi bu resmen saçmalık değil midir yani böyle bir şeyi yapan birine adam denilebilir mi?
E şimdide böyle şeye duygusallık denirmi diyorsun.Dostum Ben BB olayına kızdım ardından sen yorum yaptın simdi olay cok garip oldu :D Sanki ben Wb'nin BB'yi öldürmedigine kızmıyorum sen kızıyormussun gibi oldu,Halbuki sende bende kızıyoruz

arkadaşlar beyaz sakalın ve ace 'in ölmesi shanks in zekasını kanıtlar ace i yollama dedi yolladı yerini alıcak karasakal dedi aldı evet beyaz sakal güçlüydü ama herkezi kurtarıcak kadar deil ki kimseyide öldüremedi hertürlü luffynin ve karasakalın yolu açıldı 2 side savaşta kendini gösterdi neyse ölmesi iyi oldu XD

arkadaşlar beyaz sakalın ve ace 'in ölmesi shanks in zekasını kanıtlar ace i yollama dedi yolladı yerini alıcak karasakal dedi aldı evet beyaz sakal güçlüydü ama herkezi kurtarıcak kadar deil ki kimseyide öldüremedi hertürlü luffynin ve karasakalın yolu açıldı 2 side savaşta kendini gösterdi neyse ölmesi iyi oldu XD
Savaşın amacı bu saydıklarında zaten... Senaryo gereği gitti 2'Side...

Birde sayın site üyeleri... Anime'den takip edenler hariç bütün site sakinlerinin okuması gereken bir çeviri bu... Okumayanlar çıkıp da sonra WB roger'den güçlü veya Garp WB güçlü diye saçmalıklar atabiliyorlar ortaya... Lütfen tekrar ve tekrar okuyun bu çeviriyi... One göre bu adam hakkında "Mantıklı" yorumlar yapalım...

roger öldükten sonra bu adam dünyanın en güçlü adamı ünvanı verildi yazıyor. ama roger ölmeden önce roger 1. sırada wb 2. sırada diye birşey yok. o zamanlar beklide ikiside dünyanın en güçlü adamı olarak görülüyordu. roger wb de yara açtıgını biliyoruz. belki de o yaradan roger de de vardır. wb hep gögsü açık gezdiginden yaralarını görüyoruz. rogerin vucudunda ne gördük ki wb ona yara açamadı diyelim

roger öldükten sonra bu adam dünyanın en güçlü adamı ünvanı verildi yazıyor. ama roger ölmeden önce roger 1. sırada wb 2. sırada diye birşey yok. o zamanlar beklide ikiside dünyanın en güçlü adamı olarak görülüyordu. roger wb de yara açtıgını biliyoruz. belki de o yaradan roger de de vardır. wb hep gögsü açık gezdiginden yaralarını görüyoruz. rogerin vucudunda ne gördük ki wb ona yara açamadı diyelim
Benim ağızımdan yara ile ilgili bir şey çıkmadı... Gördüğün gibi... Roger öldükten sonra demek roger'den güçlü değildi demektir...

sanırm animede öldügü gösterildiginde...kendimi tutamayıp aglarım....:good: onca anime izledim,gördügüm en muhtesem anime karakteri Edward 'Shirohige' Newgate dir....emegine saglık smoker;)

akainunun yüzünü uçurması kadar karizma olamaz akainu o darbeleri yedi ve 2 bölüm sonra tüm WB korsanlarını karşısına alacak kadar sağlamdı WB savaşın kaybedilmesindeki asıl sebebti yazık en çok marco emek harcadı bi luffyi korumak bi acei kurtarmak adamın işi çok zordu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık