Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
arkadaşlar ayakta ölen adam diye bir filmi wardı cüneyt arkının aynen öyle öldü 10 sene önce falan izledim izleyenler bilir ...

en güçlü wb deniyo ama bunu diyen garb bence garba göre en güçlü G5 lerde daha güçlü adamlar çıkabilir
G5'in ne olduğu bildiğini sanmıyorum... Altı üstü bir Denizci Karakolu... Ordan da Beyazsakal'dan güçlü adam çıkardın ya helal olsun... G5'in olduğu yeri Beyazsakal yönetiyor zaten...

Birincisi kimdi smoker bir bilgin var mı? Aklıma Sengoku geldi ama yaşını b,lmiyorum o adamın. Böyle bir adam 69. sırada ise o en ço ksevilen karakter sıralamasını düzenlemeleri gerek ayrıca.

Çeviri için teşekkürler.
2. sırada değil yani brooktan sonra gösterilmiş ikinci yaşlı kişi =)

Birincisi kimdi smoker bir bilgin var mı? Aklıma Sengoku geldi ama yaşını b,lmiyorum o adamın. Böyle bir adam 69. sırada ise o en ço ksevilen karakter sıralamasını düzenlemeleri gerek ayrıca.

Çeviri için teşekkürler.
Birincisi Brook... 88 yaşında... 3. Fan Poll anketinde 43. sıradaydı... 4. ankette gerilerde kalmış...

Bana göre Karasakalı öldürmemesi Çok,Çok,ÇOOKK SAÇMA ! En zayıf yönü diye birşey yok.Karasakal 4.Tümen komutanını öldürdü oda bir ogluydu degilmi ? Ace karasakal yüzünden idam ediliyordu ardından ace öldü Wb sinirlendi birde o sinirle Karasakala kıyamadı ve onu öldürmedimi ? Ne kadar SAÇMA ! Tamamen E.Oda'nın fanlıgı..Her neyse

Eline sağlık abi güzel yazı olmus.

:) ben mi yanlış gördüm yoksa sizmi adam tek vurdu sonra bıraktı bb yerde kıvranıyordu WB bir şey yapmadı sonra bb emir verdi adamlarına saldırın diye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık