Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünyayı Etkileyen Olaylar

İnsan evrimini düşündüğünde , sivriltilmiş bir taşla bir dinazoru alabileceğini sanıyor musun ?
En küçük dinazorlar 19 metre civarı :/
Yani doğada bunlarla baş edip bu seviyeye gelebilecek bir tür değiliz.
Büyük olmaları sana mağralarda mutlak koruma sağlar. Ama raptor gibi küçük dinazorlar ile insan ırkının baş edebileceğini sanmıyorum. Birde onlar zeki hayvanlar.

İnsan evrimini düşündüğünde , sivriltilmiş bir taşla bir dinazoru alabileceğini sanıyor musun ?
En küçük dinazorlar 19 metre civarı :/
Yani doğada bunlarla baş edip bu seviyeye gelebilecek bir tür değiliz.
Onu demiyorum , arkadaş beni ikna etti.İnsanların bu noktaya neden gelemeyeceğini düşündün onu söylüyorum.
Ben saldırgan oldukları için zarar vereceğini düşündüğüm için gelemez demiştim.

Büyük olmaları sana mağralarda mutlak koruma sağlar. Ama raptor gibi küçük dinazorlar ile insan ırkının baş edebileceğini sanmıyorum. Birde onlar zeki hayvanlar.
Mağaralarda saklanarak bu günkü teknolojiye ulaşmayı mı bekliyorsun ?
İnsan toplumu bir şeyleri keşfetmeden gelişim göstermeyen bir tür. Sadece Taş , odun ve ateşle sürekli mağarada saklanmayı mı düşünüyorsun ? Yeme içme ? yıkanma ?Maden keşifleri ? ..
Dinazorlar her yerde. 19 metrelik hayvanlar dolaşıyor. Onların bulunduğu besin zincirinde yaşamamız imkansız.

İnsan toplumu bir şeyleri keşfetmeden gelişim göstermeyen bir tür. Sadece Taş , odun ve ateşle sürekli mağarada saklanmayı mı düşünüyorsun ? Yeme içme ? yıkanma ?Maden keşifleri ? ..
Dinazorlar her yerde. 19 metrelik hayvanlar dolaşıyor. Onların bulunduğu besin zincirinde yaşamamız imkansız.
Dinozorların bütün dünya üzerinde hakim olduğunu nerden biliyorsun? Öyle bir anlatıyorsun ki adım başı t-rex varmış gibi. Sekteye uğratırlar ama insan oğlu gene tutunacaktır. İlk başta gelişme uzun sürer ama belli bir seviyeye ulaştıktan sonra o dinozorları çatır çatır avlarlar. Basit bir örnek. Tavuzkuşu kendisini belli eden renkli kuyruğa sahiptir ayrıca kendisini yavaşlatıyor. Çok kolay bir av. Normal koşullarda bu hayvanın barınmasına ihtimal verir misin? Ama yaşıyorlar.

Bende bu yüzden daha hayırlı tanımını kullandım ilk ve ikinci yorumda.
ama yinede şöyle bir düşününce 2015 yıl boyunca /2015 olmasa bile çook uzun yıllar/ insanların mağara içinde , şurada burada yaşaması bana daha az gerçekçi geliyor.Su akar yatağını bulur misali oda bir düzene girerdi.
%50 - %50 diyelim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık