Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünyayı Etkileyen Olaylar

Başka süper volkan var mı dünyada var ise hangi ülkedeler..

Konu için Teşekkürler.
Ben üç tanesini biliyorum. Amerika - Yellowstone (Bunun patlaması çok yakın zamanda gerçekleşecek -iki bin yıl içerisinde-, ama biz görmeyiz), konudaki Endonezya - Toba (Bunun sağı solu belli olmaz, ama şu an uyuyor), Honduras - La Garita (Bu da uyuyor).

Dünya'nın Yellowstone'dan canlı kurtulamayacağını düşünenler var. Yani yaşam komple sona erebilir.

Roswell Olayı bana mantık dışı gelsede bir belgeselde izlediğim kadarı ile radara yakalanmayan uçaklar, çipler vs bu tarihten sonra icad edilmiş hep. İnsan bir ''lan? acaba?'' diyor.

Roswell Olayı bana mantık dışı gelsede bir belgeselde izlediğim kadarı ile radara yakalanmayan uçaklar, çipler vs bu tarihten sonra icad edilmiş hep. İnsan bir ''lan? acaba?'' diyor.
Ufo diye birşey yok onların hepsi uydurma haberler.Daha doğrusu o cisimler var ama uzaydan gelmiyorlar.Casus uçakları vs onlar.En basitinden Nazilerin dünya savaşı sularında haunebu denilen araçları var ufolardan farksız.

Bence bu teknolojiyi ilerletmişlerdir insan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Ufo diye birşey yok onların hepsi uydurma haberler.Daha doğrusu o cisimler var ama uzaydan gelmiyorlar.Casus uçakları vs onlar.En basitinden Nazilerin dünya savaşı sularında haunebu denilen araçları var ufolardan farksız.

Bence bu teknolojiyi ilerletmişlerdir insan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Ya zaten en başında dedim mantık dışı geliyor diye. Adamlar 47 milyon ışık yılı uzaktan gelip biz fakirlerden gizlenmeyi beceremiyorsa vay onların haline :/ Birde o kadar uzaktan gelip 100 küsür yıldır izlemekle yetinmekte ayrı bir saçma :D Bence uzayda yaşam vardır da o mesafeleri aşmak yaş iş. Ki bu canlıların ilkel olmamasını ve ciddi bir uygarlık süresini aşmalarını gerektiriyor oda zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık