Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Düğünde Kimler Ölür?

Düğünde Kimler Ölür ?

• Kullanılan toplam oy
    97
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Misafirlerden Big News ve biri hariç diğerleri, BM'nin adamlarından birkaçı, Bege'nin adamlarından birkaçı(Bege, Vito veya Gotty de olabilir.) ve ufak bir ihtimal ama belki Pedro ve/veya Jinbei

Jinbei gidecek gibi duruyor.

Pedro'ya bir şey olmaz umarım.

Sanji'nin power up'ı bu saatten sonra yalan oldu zaten. Luffy ve Sanji 2 tane power up alsa bile indiremezler Mom'u.

Düğün gg wp izi.

Jinbe ve Vinsmoke Judge ölecek bence. Bir de Smoothie gelecek bölümde de hiçbir şey yapmayacaksa ölebilir. :(

Tahminlerim Judge, Yonji, Brulee, Diesel, Opera, Bege ve ekibi, ve de son olarak umarım ölmezler ama Jinbe veya Pedro :(

Brulee, Diesel ve Opera'nın neden ölecekleri belli. Birisi yalan rapor verdi, diğerleri bizimkilere yardım etti. Düğünde olmasa bile düğünden sonra bu üçünü ihanetten öldürürler.

Germa'dan Reiju ve Ichiji dışında kimse kalmaz diye düşünüyorum ama Niji konusunda emin olamadım o yüzden Niji'yi şimdilik es geçiyorum. Babayla birlikte en az bir evlat gider bence bu da Yonji olur.

Bege ve ekibinin de seride misyonunu tamamladığını düşünüyorum. Zaten Bege kendi ağzıyla bile söyledi her şey bitince sen yoluna ben yoluma diye. Müttefik olmak gibi bir amacı yok. Sadece zevk ve eğlence peşinde olan bir adam. O yüzden bu saatten sonra Bege'den ne köy olur ne kasaba. Veliahdını da bırakacak geride. Babasının yolundan gider o da.

Jinbe ve Pedro! Çok fazla konuşmak istemiyorum bu konuda. Tek temennim umarım ölmezler :( Ama bir yandan da Oda'ya güvenemiyorum. Ben isterim ikisi de ölmesin, Oda gider ikisini birden öldürür :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık