Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Düğünde Kimler Ölür?

Düğünde Kimler Ölür ?

• Kullanılan toplam oy
    97
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pudding Sanji'yi öldürecekken araya giren Reiju'yu öldürür, bu durumda Sanji'nin aile duygusu kadınlara vurmama durumuna baskın gelip Pudding'i öldürür. Başka da kimse ölmez.

Şunu anlamıyorum kişisel fikir evole ona asla bir şey diyemem ama kimse ölmez çünkü bu seri Van pis diyorsunda Vergo veya Monet başka serinin karakterleri mi yada Rosinante.

Ha öldürmeme sorunu var mı tabii ki. Diamentenin banko ölmesi lazımdı ona kin tutan çok önemli karakterler vardı ama olmadı maalesef. Oda genellikle kin nefret vb duygulardan dolayı değilde kurgu ilerlesin diye karakter öldürüyor. Burda da kurgu için Germa ve Bege hatta Jinbei ölme ihtimali cidden çok yüksek.

Yonkoların ancak ölerek bu seriden devre dışı kalacaklarını düşünüyorum ne olacak yani koskoca imp'i yen ama ona zarar verme sonra o inanılmaz güç öylece süs diye kalsın geride, gelir düşmanın yanında bi saf tutar biter iş. Veya kendi akar.
Croco veya Lucci öyle inanılmaz denklemleri yıkamaz ama düşünün bi Big mam yada Kaidonun geri geldiğini, bütün denklemi yok ederler
Ben yenileceğini düşünsem bu arc kesin ölürdü derdim ama yenilmesine bence olanak olmadığından kılına bile zarar gelmez.

Tahminim; Jimbei, Bege,Judge, İchiji ve Niji ölür BM'ye karşı olanlardan. Bm tarafından da bm'nin içine ruh koyduğu şebeklerden başka bir şey ölmez net durum bana göre.

BM'nin çöpleri ve orada bulunan bazı çöpler ölür. Oda'yı bildiğimiz için kodamanlardan fazla kayıp beklemiyorum. Ama Reiju hariç tüm Germa ve Okama Kraliçesi ölsün yeter bana. Ne güzel olurdu.

Ulan kimse ölmez diye bekliyorum ama Oda şöyle bir ters köşe yapsa bize redwedding izletse ne güzel olur be azıcık Martin'den örnek alsa şu adam ah ah :D

Havaya açılan ateşe bağlı
İçip içip sapıtan kayın biraderlere bağlı
Bacımızı evlendiriyoruz deyip kafa kıyak olan abilerin performansına bağlı
Halay başı kim çekecek kavgasında çıkacak kavgaya bağlı
Gelinin mazotuna yetip yetmeyecek maaşa bağlı (evlendirme programından:D)
Bunlar şart tabi
Bu kadar senelik vanpis döneminde böyle bir anda birilerinin öldüğünü görmek zor bence:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık