Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dressrosa'da Eşleşmeler Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Issho kaçsın kurtarsın kendini. Kolay değil, hayatı söz konusu çünkü. Şimdiden başlasa koşmaya anca Saka-san ın ardına sığınır.

tamam eğer fujitora biriyle eşleşirse rakibi zorodur. diğer eşleşmelere geçelim. zaten kim kazanır bu başlığın konusu değil. ayrıca fujitora dof ve law ile küçük bir eşleşme yaptı sayılır. gerçi başka eşleşmelerde olabilir ama şuanda law ve dof ile dövüşüyor. zaten onlar için gönderildi galiba.

Adada dış etkenler çok fazla. Arenada ki onlarca karakter, Cp0, cüceler, Dof'un adamları, oyuncaklar vs. Ben teke tek bir karşılaşma olma ihtimalini az buluyorum.

Kaç sayfa anlatılmış olayı hala fanlığa bağlabilen arkadaşlar var.Eğer biri eşleşecek ise zoroyla bu kişi fuji olur diyoruz.Zoro fujiyi yenecek falan demiyoruz.Böyle şakalı komikli ertesi gun bigmomu alsın falan muhabbeti yapmanız cidden komik duruyor artık.Suan tayfada amiral alabilecek biri oldugunu sanmıyorum.Ancak yavaşlatabilirler.
xCrowleyin dediği gibi bu kadar kişi varken 1-1 eşleşme görmeyebiliriz bile.

Kaç sayfa anlatılmış olayı hala fanlığa bağlabilen arkadaşlar var.Eğer biri eşleşecek ise zoroyla bu kişi fuji olur diyoruz.Zoro fujiyi yenecek falan demiyoruz.Böyle şakalı komikli ertesi gun bigmomu alsın falan muhabbeti yapmanız cidden komik duruyor artık.Suan tayfada amiral alabilecek biri oldugunu sanmıyorum.Ancak yavaşlatabilirler.
xCrowleyin dediği gibi bu kadar kişi varken 1-1 eşleşme görmeyebiliriz bile.
Alamayacağını zaten biliyoruz.Sen amirale dalacaksın,aşık atıp sağ salim kalacaksın öyle mi? Dof bile bu kadar korkarken siz ne sanıyorsunuz bu amiralleri ? 1-Sağ kalamaz 2-Kalsa dahi power up yapmış olmaz Zoro.Adamlar yonkoya gidecek power up şart ki her arcta tayfa power up yapmıştır,hele hele Zoro hiç sekmez.

bhdr

Z filminde gördük ki amiralden kol alabilecek biri shici olabiliyor, mihawk illa amiral altı demenin luzumu yok. Fujiye kılıç ustası olarak bakarsak, mihawk fujiden üstün. Mihawk ı indirmeyi hedef seçmişse, Zoro da hiç tırsmadan gider bu adama dalar,sonuç ne olur bilemem belki vs si sanji vergo gibi olur ama zoronun kolay lokma olmayacağına adım gibi eminim. :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık