Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dressrosa Arkı'nın Kilit Karakteri Kim Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DazBones

Fujitora:Kilit adamımız.2.Akainu Burgess:Luffyi dövecek kişidir bence. Barto:Şamar oğlanı olacaktır Bellamy:Luffye yardım edicektir.Arcın en iyi karakterlerinden olacaktır Chinajo Ailesi:Şamar oğlanı olacaklardır Violet:Sanjiyi öldürmeye çalışacaktır

en güçlü kimse kilit adam o olur kanısındayım o yüzden Amiral Fujitora dedim. Bu arada şıklarda Cp 0 göremedim ben ? önemsiz olarak mı görüyorsunuz bilmiyorum ama en güçlü CP oluşumu. Seven dakilerin ne kadar güçlü olduğunu düşünürsek , yeni dünyadakiler katbekat güçlü olacak.
Ben de kesin birilerini unuttum diyordum ki aslında benim de epey önemli rol oynayacaklarını düşündüğüm CP-0 oluşumunu unutmuşum. Kusura bakmayın.

Bu yönden de bakılabilir ama tam tersinin de geçerlilik payı oldukça yüksek. Bir amiral (Aokiji) avucunun içindeki Doflamingo için, Akainu'ya haber salın, amiralleri yollasın. Yoksa Doflamingo'yu ömür billah durduramazsınız diyor ve onun ne yapabileceğini tahmin ettiği halde onu indiremiyor ise; Doflamingo için ayrı bir arc açılmış ve bu arcın geliştiği ülkenin kralı 3 haki sahibi Doflamingo ise; Onu durdurabilmek için denizciler en önemli güçlerinden birini (Amiral Fujitora) göndermiş, üstüne en güçlü CP örgütünün en güçlü elemanlarını yollamış ise ve adadaki diğer tehlikeli korsanlar için bu kişilerden bağımsız 3 savaş gemisi çağrılmış ise arcın kilit adamı bence bellidir. ;)

Edit: Konu mesajını okumadan yorum yaptığımı yeni fark ettim. İdare edin madem. :)
okumadan yorum yapmıssın belli :ehe: doflamingo villaini zaten arcın.luffyde hikayenin bas karakteri bunları ayırıcan bir kere.en ekstralarsa belli.burgess ve issho bana görede issho daha kritik.çünkü bu saatten sonra buralarda yeni amiral olmus birini harcıyamaz e.oda.ama isterse burgesside,dofuda harcar.sag cıkıcak garanti bir luffy var birde issho bence,kalanlar e.odanın hastalıktan ne kadar etkilendigine baglı,ulan ölüyordum diyip,bir kactanenin kalemini kırabilir belli olmaz.:ehe:

Shabody de kilit isim kizaru olmamisti. O kadar caylak var tek bir amiral gonderildi tekrar. Ama kilit isim o degil rayleigh ve kuma olmustu benim kanimca. Bu acidan da yaklasildiginda , kilit isim fujitora olmayabilir. Bence law.

bhdr

Bu arc büyük arc bir tane kilit adamı olmaz.
Cavendish, Law ve Luffy nin dengidir ve olayları akışına bırakacak tipte bir karakter değil.
Fujitora zaten malum.
Yıldırım asker bilgi bakımından önemli olacak gibi duruyor.
Rebecca da öylesine çizilmiş bir karaktere hiç benzemiyor.
Bartolo ise kapalı kutu, normalde etkisi yalnızca turnuvada ilerlediği kadar sürer diye düşünüyordum ama onun olduğu sahnelerde E. Oda o kadar çok vurgulayıcı efek koydu ki yok Luffy ye belamy için tezahürat yaptırdı, her bölüm sonu bu adam fena diye yazılar yazdı, Bu yüzden onunda kilit olabileceği soru işaretini kafamıza koydu.

Amiral Fujitora dedim ben de. Simdiye kadar hep sakin durdu kimsenin etlisini sütlüsüne karismadi. Arkadasin da dedigi gibi demek ki denizcilerin de bir plani var. Belki de denizciler Doflamingo ile bir plan icindedirler. Sonucta Doflamingo zeki bir adam. Hareketlerini adımlarını her zaman planlı atıyor gibi geliyor.Bence denizciler Doflamingoya hadi sen git madem istiyorsun shichibukailikten cıkmak tamam demez. Adam bir kere cok güclü bunu anladik. Haki sov da var. En güclü shichi den biri. Denizciler de kaybetmek istemez. Son olarak adam KK lığa oynuyor. Ceaser i yakaladilar diye bir gecede herseyinden vazgececek bir kişilik değil bence. Tamam Kaido dan korkabilir gayet normal birsey yonkou sonucta ama denizciler de az buz bir güc seviyesi değil. Ki Doflamingo gecko Moria yi öldürürken bu emir Sengoku'dan da yukardakilerden geldi demişti. Denizcilere gidip olay böyle böyle hadi gelin belli bir plan icinde hareket edelim bu sayede size ihanet edin Law'ı ve 2 sene önce marinefordda ününe ün katan denizcilerle adeta dalga gecip kafa tutan Dragon'un oğlu Mugiwara No Luffy i vereyim demişse eğer denizciler de bence hay hay efenim hemen deyip kabul edebilirler. Belki de Fujitora nin sakinliginin sebebi budur. Ve ek olarak ortaya süpriz bir ton güclü ve sert korsan daha cikti. Burgess orada,Garp'ın eski düsmanı orada(amiral bunu biliyor mu bilmiyor mu emin değilim) yani kısaca arena cok karısık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık