Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dressrosa Arkı'nın Kilit Karakteri Kim Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fujitora zaten kilit isim olduğunu gösterdi çoktan. Bizimkilerle ilk karşılaştıklarında hiç bir şey yapmadı. Belirli bir plan dahilinde hareket ediyor olabilir şuan.

Aslında herkesin hangi rolde oynayacağı az çok tahmin edilebilir. Gerçi Oda ters köşe yapar mı ? Yapmamı be ya :oleyo2:

Issho - Nasılki Albasta arc'da herşey Smoker'ın üstüne kaldı bur arc belki Fujitora'nın üstüne kalır. [ Şu adama Fujitora diyin ya kimse Aokijiye - Kuzan _ Kizaruya - Borsalino _ Akainu - Sakazuki diyen yok ( nadir ) ]
Jesus - Burgess - Luffy'nin güç seviyesini gösterecek karakter. Albastadan yola çıkarsak Ace gibin
Bartolomeo - Şamar Oğlanı Number 1
Bellamy - Şamar Oğlanı Number 2
Chinjao Ailesi - Şamar Oğlanı Number 3
Kyros - Kral büyük olasılıkla ve Albasta örneği Nefertari Cobra yada Kobra :)
Rebecca - Ace'in yavuklusu Kyros'un torunu
Cavendish - Yeni ittifak üyesi veya Şamar Oğlanı Number 4
Peri(ler) - Peri mi ? yok öyle bir şey :oleyo2:
Violet - Sanjiyi Milli yapacak yada yok edecek kadın [ her ikiside aynı kapıya çıkıyor ya :D ]
Öfkeli Yıldırım Asker - Kralın eski sağ kolu ve büyük olasılık DoF'un icratı

Çıkarsa T1T4N dediydi diersiniz :cool:
Genel anlamda güzel tespitler yapmışsın.
Rebecca'nın Ace'in sevgilisi olması durumu benim de kafama yattı. Dressrosa'nın Portgas D. Rouge'un memleketi olduğunu düşündüğümden bu adanın Luffy için de aynı manada önemli olacağını düşünüyordum, ama Luffy'nin aşk konularında umutsuz vaka olmasından mütevellit Luffy yerine Roger'ın oğlu Ace için bu durumun geçerli olması daha yüksek ihtimal gibi. Tabi bu olaylarla Doflamingo'nun nasıl bir ilişkisi olabilir merak konusu.
Bartolomeo'nun şamar oğlanı olmaktan daha fazlası olabileceğini düşünüyorum, zira çok değişik bir karakter ve Oda böyle karakterleri kullanmayı seviyor.
Cavendish'in ittifağa katılabileceğini ben de düşünüyorum ama Law'la nasıl arkadaş olacaklar bilemiyorum. Law, Luffy gibi sevimli bir eleman da değil, bakalım nasıl olacak.

Bu arada benim de tahminlerim Rebecca, Cavendish ve Öfkeli Yıldırım Asker (kendisi beklenmedik derecede önemli bir rol oynayabilir, hatta aşağıda paylaşacağım resimdeki en soldaki kişinin Momonosuke'nin değil de bu kurşun askerin ilk tasarımı olabileceğini düşünüyorum).

fujitora-bu arcın en güçlü karakteri olacaktır
jesus burgess-luffy tarafından şamar oğlanı olacaktır
bartolomeo-bu arcın sürpriz atı meyveyi alırsada şaşırmam.şamar oğlanı olmayacaktır
bellamy-luffye yardım edecek.zaten arcın başında dayağını yedi.
chinjao ailesi-bu ailenin tümü kolezyumda telef olacaktır.
kyros-hikayenin yürümesi için yaratılmış karakter.
rebecca-oda kyrosla aynı şekilde
periler-absalom olabilir.
violet-birşey çıkmaz bundanda
oyuncak asker-fabrikanın yıkılmasında yardım edecek buda hikayenin ilerlemesi için bir karakter
cavendish-şamar oğlanı olmayacaktır.arcın ana karakterlerinden biride bu.chopperın ilk tasarımı güzel olmuş.öyle birşey çıkabilir ileride seride

Genel anlamda güzel tespitler yapmışsın.
Rebecca'nın Ace'in sevgilisi olması durumu benim de kafama yattı. Dressrosa'nın Portgas D. Rouge'un memleketi olduğunu düşündüğümden bu adanın Luffy için de aynı manada önemli olacağını düşünüyordum, ama Luffy'nin aşk konularında umutsuz vaka olmasından mütevellit Luffy yerine Roger'ın oğlu Ace için bu durumun geçerli olması daha yüksek ihtimal gibi. Tabi bu olaylarla Doflamingo'nun nasıl bir ilişkisi olabilir merak konusu.
Bartolomeo'nun şamar oğlanı olmaktan daha fazlası olabileceğini düşünüyorum, zira çok değişik bir karakter ve Oda böyle karakterleri kullanmayı seviyor.
Cavendish'in ittifağa katılabileceğini ben de düşünüyorum ama Law'la nasıl arkadaş olacaklar bilemiyorum. Law, Luffy gibi sevimli bir eleman da değil, bakalım nasıl olacak.

Bu arada benim de tahminlerim Rebecca, Cavendish ve Öfkeli Kurşun Asker (kendisi beklenmedik derecede önemli bir rol oynayabilir, hatta aşağıda paylaşacağım resimdeki en soldaki kişinin Momonosuke'nin değil de bu kurşun askerin ilk tasarımı olabileceğini düşünüyorum).
Barto önemli bir kişilik orası kesin meyveyi biri için istiyorsa bir yonkou'nun gözüne girmek istiyor. Kesin olarak demiyorum tabi ama bu arc şamar oğlanından öteye gidemez bence örnek Belammy :D

Cavendish ittifağa katmak aslında kolay bu adam bizimkilere ününü çaldıkları için kızıyor. Eğer ittifağa katılırsa her gün manşet :p

benim üçlü pek anlaşılmasada Kyros Rebecca ve Kurşun Asker yönünde zaten Askerin orda olduğu kesin adanın tarihini bilip anlatabilecek nadir kişilerden. Rebecca = Vivi gaza getirir. Bildiğin albasta arc V2.0.0 ya :D

Cavendish eğer meyveyi yerse , bu onu Law ve Luffy'nin dengi yapar. Kişilik sahibi bir abimiz , bence ittifak için 3. olmaya çok uygun. Onun dışında 3 vs 3 bir durum olursa Kid ve saz arkadaşlarıyla , hoş olur. Gerçi ben Kid'lerin Shanks tarafından harcanabileceğini düşünüyorum.

bazı üst düzey korsanlar ; law,luffy,doflamingo,burgess. ayrıca bir sürü ortalama üstü korsan,bir sürü dövüscü ve glaidatör var adada.

ama akainu tarafından olayları halletmesi için gönderilen,tek bir tane amiral var ;)

fujitora ve rebecca dedim. alabasta arc'ında Smoker'a olanlar Fujitora'ya olacak. Rebecca da Vivi gibi destekçi olacak. ama kim bilir Oda kendini tekrar etmeyebilir belki de.

en güçlü kimse kilit adam o olur kanısındayım o yüzden Amiral Fujitora dedim. Bu arada şıklarda Cp 0 göremedim ben ? önemsiz olarak mı görüyorsunuz bilmiyorum ama en güçlü CP oluşumu. Seven dakilerin ne kadar güçlü olduğunu düşünürsek , yeni dünyadakiler katbekat güçlü olacak.

bazı üst düzey korsanlar ; law,luffy,doflamingo,burgess. ayrıca bir sürü ortalama üstü korsan,bir sürü dövüscü ve glaidatör var adada.

akainu tarafından olayları halletmesi için gönderilen,tek bir tane amiral var ;)
Bende bu yönden bakmıştım. O yüzden Fujitora üstad en kilit adam olur gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık