Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Dragon'un Hava Kontrol Gücü

Nami tahmin ettiği için sanki fırtına onun işi değilmiş gibi geliyor bana. Aynı şekilde yıldırım da Oda nın bir hediyesi gibi. Ama rüzgar konusunda çok göndermesi oldu. Çöplük yangını, Luffy kaçışı, Sabo'nun kurtarılması gibi.

Silinmiş Üye

Nami tahmin ettiği için sanki fırtına onun işi değilmiş gibi geliyor bana. Aynı şekilde yıldırım da Oda nın bir hediyesi gibi. Ama rüzgar konusunda çok göndermesi oldu. Çöplük yangını, Luffy kaçışı, Sabo'nun kurtarılması gibi.
Ama hava normalken Dragon ortaya çıkınca bunlar oluyor, bunlar tesadüf olabilir mi ya?

Eğer gücü rüzgar ise fırtınayı yavaşça bu tarafa çektiği için hissetmiş olabilir. Sonuçta Nami uzman bir hava bilgisine sahip. Eğer gücü rüzgar değil hava olaylarını kontrol etmekse bilerek doğal göstermeye çalışıyor olabilir. Sonuçta bu adam dünyanın en çok aranan suçlusu.

Silinmiş Üye

Eğer gücü rüzgar ise fırtınayı yavaşça bu tarafa çektiği için hissetmiş olabilir. Sonuçta Nami uzman bir hava bilgisine sahip. Eğer gücü rüzgar değil hava olaylarını kontrol etmekse bilerek doğal göstermeye çalışıyor olabilir. Sonuçta bu adam dünyanın en çok aranan suçlusu.
Evet

Dragon, bugüne kadar aşırı gizemli kalmış bir karakter. Rüzgar logiası çıkabilir ama çok ucuza kaçmış olur mangaka. Kral Hakisi ile bunları yapması hikayenin döndüğü nokta itibariyle Devrim liderine yakışan bir güç olur diye düşünüyorum.

Roger da Shiki'nin filoyu batırmak için yapmıyor muydu hava kontrolü? Bence meyve değildir ama haki olabilir gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık