Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Dragon'un Hava Kontrol Gücü

Silinmiş Üye

Bildiğiniz üzere Dragonun garip güçleri var ve biz bunları havayla ilişkilendiriyoruz. Mesela Loguetown sezonunda Luffy tam idam edilecekken Dragon oraya bir yıldırım göndermişti:

Ve ondan sonra Smoker da şöyle bir cümle kurmuştu:

Bazı güçler bu adamın yaşamasını istiyor mu? Garip bir cümle değil mi? Aslında değil, aslında Dragonun gücü hava kontrol meyvesinden geliyor. Biraz sıkıcı bulabilirsiniz bunu dostlar, evet bende isterdim Dragon Satürn çıksın falan ama Satürn muhtemelen Momonosuke. Herneyse, Sonra Dragonu Saboyu kurtarırken görüyoruz:

Ve evet, ELİ HAVADAN UZANIYOR! Yani uçabiliyorda peki nasıl? Bunun cevabını bir yerde veriyor zaten.
İşte o sahne:

Anlıyabileceğiniz üzere Dragonun güçleri bu, ve bence meyvesi paramecia türü bir meyve.
Teori bu kadardı, nasıl bulduğunuzu yazın lütfen, görüşürüz!

Eskiden bunları Dragon kral hakisiyle yapıyor diye düşünürdük.

Şu ana kadar öğrendiklerimize bakarsak,kral hakinin böyle bir özelliği yok.

Ejderha zoanı falanda düşünüyordum.O da Kaido çıktı.

Rüzgar logiası tarzı bir şey olabilir belki ?

Evet bence de hava ile ilgili bir gücü ama bence Logia türü Kaze Kaze no Mi (Rüzgar Rüzgar) çünkü işlenmeyen bir kaç element kaldı bunlardan biri Hava rüzgar

Direk rüzgar logiası olması da olası. Yıldırım için rüzgarla bir kaç karışık açıklama yapılabilir. Güzel teori zaten uzun zamandır forumda konuşulan bir teoriydi. Ama yanlış hatırlamıyorsam bunun ya konusu olacaktı yada başka bir konuda teori olarak yazılmıştı.

Silinmiş Üye

Eskiden bunları Dragon kral hakisiyle yapıyor diye düşünürdük.

Şu ana kadar öğrendiklerimize bakarsak,kral hakinin böyle bir özelliği yok.

Ejderha zoanı falanda düşünüyordum.O da Kaido çıktı.

Rüzgar logiası tarzı bir şey olabilir belki ?
Düşünmüyorum çünkü yağmur başlatabiliyor, rüzgarı kullanabiliyor, yıldırımda yapabiliyor yani havayla ilgili herşeyi yapabiliyor.

Silinmiş Üye

Direk rüzgar logiası olması da olası. Yıldırım için rüzgarla bir kaç karışık açıklama yapılabilir. Güzel teori zaten uzun zamandır forumda konuşulan bir teoriydi. Ama yanlış hatırlamıyorsam bunun ya konusu olacaktı yada başka bir konuda teori olarak yazılmıştı.
Ah, görmemiştim

Düşünmüyorum çünkü yağmur başlatabiliyor, rüzgarı kullanabiliyor, yıldırımda yapabiliyor yani havayla ilgili herşeyi yapabiliyor.
Enel'de güçleri ile sadece yıldırım atmıyordu pek çok farklı şekilde kullanıyordu belki Dragon'da aynısını yapıyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık