Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball - Teşekkürler Akira Toriyama

Daha tam bitirmedim 20 bölüm falan kaldı.
Gohan bebeyken fena karakter değildi.Piccolo - Gohan ilişkisi çok güzeldi.Ama büyüyünce bozdu karakter olarak o da Goku gibi özelliğini kaybetti.
Hele o süper kahraman saçmalıklarına hiç girmeyeyim okul animesi izliyorduk sanki sıktı beni.Kızdım yani babası bir kere Superman pozu kesmedi bu saçmaladı.
Zaten serinin yüz karası o okul bölümleriydi. Neyse ki Gohan Videl tanıştıktan sonra direk kapattılar o konuyu.

Daha tam bitirmedim 20 bölüm falan kaldı.
Gohan bebeyken fena karakter değildi.Piccolo - Gohan ilişkisi çok güzeldi.Ama büyüyünce bozdu karakter olarak o da Goku gibi özelliğini kaybetti.
Hele o süper kahraman saçmalıklarına hiç girmeyeyim okul animesi izliyorduk sanki sıktı beni.Kızdım yani babası bir kere Superman pozu kesmedi bu saçmaladı.
Ben nedense okul bölümlerini sevmiştim.Gohan'ın Cell ile mücadeleden sonraki hayatını anlatması bunun sebebi olabilir.

Perfect cell serisi gerçekten iyiydi.One piece ve Naruto ile başlamamıştım henüz dövüş kalitesi çok iyiydi. Yabanci kanalda izliyordum TV den.(yanılmıyorsam Polonya kanalı idi.)Ozamanlar sene 2005 nereden nereye...

Bu serinin en epik anı, Gohan'ın japon türküsü eşliğinde ss 2'ye geçtiği an. Eski kalın böceklerden birine karşı geçiyordu ilk defa, o sahne etkileyicidir. Onun dışında ilk olmasının ekmeğini yemiş ve yemeye devam eden bir seri zerre sevmem.

Ben direk kaiden başladım sonra süpere geçtim şu an süperi izliyorum çok şey atladım mı?
Dragon Ball'ın orjinal serisini izlemeyi unutmuşsun.Goku'nu çocukluğu Bulma , Krillin ve diğerleri ile tanışmasını anlatıyor.Ben şahsen Tien'in bu seride daha önplanda olması ve dövüş sanatlarının oneminden dolayı DBZ'ye kıyasla daha çok sevdim.
Genel olarak Piccolo Daimao ortaya çıkana kadar gag havasında geçsede izlenebilir bir seri DB.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık