Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball - Teşekkürler Akira Toriyama

Seri Cell Saga'da bitmeliydi hem SSJ oyuncak edilmez hem de Super serisi gibi güç dengelerini altüst eden SS transformasyonları ve Zeno gibi absürd karakterler görmezdik.

Seride hiçbir zaman belirli bir güç dengesi olmadı ki :S Yetersiz bir yakınma bana kalırsa. Ayrıca bir saiyan'ın potansiyelinden de sürekli bahsedildi o formlarla kısıtlı kalması hoş olmaz ve tatmin ediciliği azaltırdı.

Seride hiçbir zaman belirli bir güç dengesi olmadı ki :S Yetersiz bir yakınma bana kalırsa. Ayrıca bir saiyan'ın potansiyelinden de sürekli bahsedildi o formlarla kısıtlı kalması hoş olmaz ve tatmin ediciliği azaltırdı.
SSJ2'nin üstünde transformasyonlar bence çokta gerekli değildi yapıcaklarsada SSJ3 veya SSJ4 gibi yaratıcı olmaları gerekirdi.Blue veya Rose formu düz SSJ formunun renkli formlarından ibaret.

Seri Cell Saga'da bitmeliydi hem SSJ oyuncak edilmez hem de Super serisi gibi güç dengelerini altüst eden SS transformasyonları ve Zeno gibi absürd karakterler görmezdik.
Bak o konuda haklısın cidden yaratıcı tasarımlar değiller. En azından googledaki insanların yaptığı OC formlara bi' göz atsalardı abi cidden çok ihtişamlı tasarımlar vardı...

SSJ2'nin üstünde transformasyonlar bence çokta gerekli değildi yapıcaklarsada SSJ3 veya SSJ4 gibi yaratıcı olmaları gerekirdi.Blue veya Rose formu düz SSJ formunun renkli formlarından ibaret.
Formların görünüş olarak ayrımları pek yok ama içerik olarak farkları var. Blue ve Rose formları tanrısal ki barındıran formlar. Ssj formunda tanrısal ki bulunmaz. Bu da çok büyük bir güç farkına neden oluyor.

Dbz bitirmek üzereyken yazasım geldi.En iyi ost.
Bende en çok hype yaratan yerler. 1 - Cell’in perfect formu ilk açtığı an ona vuranlara güzel güzel demesinin akabinde bu ostyle boksör hareketleri yapması.Tao Pai Pai’ın ilk seride aniden dodonpa çakması.Goku neye uğradığını şaşırmıştı çok epic sahneydi o zamanlar için.Güç seviyesi düşük olduğundan yarattığı etki büyüktü.Üçüncüsü de Goku’nun frieza arcta müzikle habire güç seviyesi arttırmasıydı.100 bin - 120 daha da geliyor diye veriyordu gazı.İlk serinin en iyi bossu Tao Pai Pai ikincinin de Cell bence.Pai Pai android olunca eski havası kalmamıştı gerçi.

Bende en çok hype yaratan yerler. 1 - Cell’in perfect formu ilk açtığı an ona vuranlara güzel güzel demesinin akabinde bu ostyle boksör hareketleri yapması.Tao Pai Pai’ın ilk seride aniden dodonpa çakması.Goku neye uğradığını şaşırmıştı çok epic sahneydi o zamanlar için.Güç seviyesi düşük olduğundan yarattığı etki büyüktü.Üçüncüsü de Goku’nun frieza arcta müzikle habire güç seviyesi arttırmasıydı.100 bin - 120 daha da geliyor diye veriyordu gazı.İlk serinin en iyi bossu Tao Pai Pai ikincinin de Cell bence.Pai Pai android olunca eski havası kalmamıştı gerçi.
Dbz'den sonra hiç bir Dragonball serisini izleme.

Belki super izleyebilirsin.

Gohan hakkında düşüncelerini merak ediyorum.

Süperden sonra Brolly movie izle de bunların muhteşem dövüş efektleriyle birleşmiş halini gör birde.

Dbz'den sonra hiç bir Dragonball serisini izleme.

Belki super izleyebilirsin.

Gohan hakkında düşüncelerini merak ediyorum.
Daha tam bitirmedim 20 bölüm falan kaldı.
Gohan bebeyken fena karakter değildi.Piccolo - Gohan ilişkisi çok güzeldi.Ama büyüyünce bozdu karakter olarak o da Goku gibi özelliğini kaybetti.
Hele o süper kahraman saçmalıklarına hiç girmeyeyim okul animesi izliyorduk sanki sıktı beni.Kızdım yani babası bir kere Superman pozu kesmedi bu saçmaladı.

Cell'den sonra Majin Buu gelmesi bence serinin tabutuna çiviyi çaktı.Her ne kadar Majin Buu Saga'da karakterler iyi yazılmış olsada serinin boş yere uzaması ve Goku'nun kendini feda edişinin içine edilmesi yüzünden sevmemiştim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık