Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Mihawk serinin en güçlü karakterlerindendir sanırım. Shanks'la vs atması buna kanıt gösterielebilir. Üstelik öyle Shanks'ın çok güç kısıtlaması yaptıgını sanmıyorum. Sadece kılıcına falan b. haki yüklemiyodur eğer Mihawk'ta haki yoksa.
Mihawk asosyal bir karakter gibi. Tek takılan biri olduğu için schibukailik tam ona göre. İyi bir tayfası olsa en iyi korsanlardan biri olurdu diye düşünüyorum. Fazla etliye sütlüyede karışmadığı için Marine tarafından da korsanlar tarafından da tehlikeli biri gibi gözükmüyor. Canını sıkıp rahatını bozanlar hariç tabi.

Bu adamın çocukluğunu ve gençliğini merak ediyorum.
Kimden eğitim aldı?
Ondan önceki en iyi kılıç ustası kimdi?
Bu karaktere ayrı bir Manga çıkar valla.

Wiki'yi çok seviyorum.
Her türlü bilgi var orada,sık sık bakarım.
orda cevap varsa biliyordur Smoker-ossan bide kaçkere tekrar tekrar izlemiş seriyi sonuncu bilgi testine bakarsan :D kendi yazdığı sorular diye biliyorum 10. testi neyse bakarsan ne kadar ayrıntılara baktığını görürsün

orda cevap varsa biliyordur Smoker-ossan bide kaçkere tekrar tekrar izlemiş seriyi sonuncu bilgi testine bakarsan :D kendi yazdığı sorular diye biliyorum 10. testi neyse bakarsan ne kadar ayrıntılara baktığını görürsün
Smoker'ı biliyorum hacı,anlatmana gerek yok:D
Ama bir soru soracağım zaman,o soruyu Smoker'ın bilip bilemeyeceğine göre veya düşüncesini öğrenmek için soruyorum.
Çok saçma sorular var,aklına ne geliyorsa yazmış millet..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık