Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Muhtemelen Shanks ile aynı ya da çok yakın zamanda işlenecek. Herkes işleniyor artık. Az kaldı.
Bana şey gibi geliyor shankslar karasakallar ile vs atıcak mihwak da yardıma gidicek karsakal shanksı shiryu mihwakı öldürecek luffyler ile olan kapışmada luffy shanksı geçmek istiyordu shanksı geçmek için shanksı yenen kisiyi yenicek zoroda en güçlü kılıç ustası olmak için mihwakı yenmek istiyordu o da en güçlü kılıç ustası olmak için mihwakı yenen kişiyi yenecek

Bana şey gibi geliyor shankslar karasakallar ile vs atıcak mihwak da yardıma gidicek karsakal shanksı shiryu mihwakı öldürecek luffyler ile olan kapışmada luffy shanksı geçmek istiyordu shanksı geçmek için shanksı yenen kisiyi yenicek zoroda en güçlü kılıç ustası olmak için mihwakı yenmek istiyordu o da en güçlü kılıç ustası olmak için mihwakı yenen kişiyi yenecek
Çokça duyduğum bir senaryo bu. Ben böyle olmasını istemiyorum şahsen. Zoro ve Mihawk'ın, bir kere daha kapışmalarını istiyorum. İlk kapışmalarında, aralarında çok fazla seviye farkı vardı. O yüzden tatmin etmedi.

O seviye farkına rağmen serinin en tatmin edici dövüşlerinden biriydi yaw..... :artiz:
Demek istediğini anladım. :) Bence iki farklı boyutu var bu tatmin ediciliğin; birincisi, dövüşün kalitesi. Bu yönden baktığımızda dediğin gibiydi. İkincisi, rakiplerin denkliği. Bu yönden ise eksikti. Eğer ikinci dövüş gerçekleşirse, iki yönden de tatmin edici olmasını bekliyorum. :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık