Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
tüm lordluğu bir adamın üstüne yığmak, tam anlamıyla yere göğe sığdıramamak olur. lordların temeli göze batan son derece güçlü bireylerdir. teklifler de bu yüzden yapılır.

en çok senin yorumlarına takılıyorum. o kadar yanlış ve düz buluyorum ki, amiral altı mevki derken? lordluk denizcilik içinde bir rütbe değil sistemdir. koramiralin üstü amiral ''lordluk'' değil amiral. anlatabiliyor muyum aynı şekil de neden tek başına dolandığını neden sorgulamıyosun? adam dünyanın en güçlü kılıç ustası olarak tasvir ediliyor ama tayfa mayfa umrunda değil oturuyor kalesin de şarabını yudumluyor. tayfası dahi yok, ünvanlar altlı üstlü kategoriler değildir. orta da bir hiyerarşi yok. lordluk başka bişey yonkou başka bişey amiral başka bişey altı olduğu nerde geçiyor. nasıl okuyorsunuz anlamıyorum ki gerçekten
Ben Marineford Savaşında önce çizilen kareleri alt metin olarak düşünüyorum. En allta Koramiraller, onların bir üstünde Shicciler, bir üstünde Amiraller ve en üstte Filo Amiral Sengoku ile ona denk olan Garp oturuyor. Bakış açısı iste. Ben böyle serilerde unvanların belli seviyeleri temsil ettiğini düşünüyorum. Mihawk Shicci seviyesi olarak Yonkou Komutanı tutmak için var. Ha kaçıncı Yonkou dersen en fazla sağkol tutar. Yeri ise bana göre yc3 veya yc2dir. Hâlâ diyorum şu evrende Amiral seviye hicbir adam gidip Shicci olmaz.

Zaten kılıcını sırtından nasıl çıkardığı hala çözülemediği için Mihawk açıklandığı zaman Mihawk’ın geometriyi yeniden yazacağı kesindir.:hhh::fool: Özellikle Smoker çok kafayı takmıştı buna bir dönem. :D Mihawk Pisagor’un da pabucunu dama atmaya geliyor.:cool:
Lanet olsun adamın her şeyi gizem :oleyo:

Hahaha Çok az kaldı o güne. Ödülü açıklanınca Vampir gecenin içinde yükselecek :D

O zaman kendini hazırla, Slashlar havada uçacak çünkü :D
Sadece sıleş mi kelleler havada uçuşacak kellelerrrrrr:at:

Oda'nın insafına kaldı bu karakter. Gücü ne olursa olsun adam akıllı gücüne şahit olamayacağız. Çünkü Oda dövüşünü çizmeyecek. Olaylar üzerinden gücünü vurgulayacak.

Oda'nın insafına kaldı bu karakter. Gücü ne olursa olsun adam akıllı gücüne şahit olamayacağız. Çünkü Oda dövüşünü çizmeyecek. Olaylar üzerinden gücünü vurgulayacak.
Bence Zoro'yla dövüşecekler tekrar. Manganın başından beri Zoro bu adamla dövüşeceğini dillendiriyor. (İlk dövüşten sonra yani.) Aralarında bir söz de var. Fanların büyük bir beklentisi de var. Elinde Mihawk gibi bir karakter de var. Bu kadar beklettiği karakteri, işlemeden aradan çıkartmaz.

Bence Zoro'yla dövüşecekler tekrar. Manganın başından beri Zoro bu adamla dövüşeceğini dillendiriyor. (İlk dövüşten sonra yani.) Aralarında bir söz de var. Fanların büyük bir beklentisi de var. Elinde Mihawk gibi bir karakter de var. Bu kadar beklettiği karakteri, işlemeden aradan çıkartmaz.
Daha işlenmeyen bir sürü karakter ve hikaye kaldı. Oda'yı tanıyoruz, bana bütün bunların altından kalkmayacak gibi geliyor. Zoro ve Mihawk dövüşü de ne ara nasıl olacak? Çok zor o iş bitti bence artık.

Daha işlenmeyen bir sürü karakter ve hikaye kaldı. Oda'yı tanıyoruz, bana bütün bunların altından kalkmayacak gibi geliyor. Zoro ve Mihawk dövüşü de ne ara nasıl olacak? Çok zor o iş bitti bence artık.
Senin gibi düşünen bir kesim var zaten. Bu da Oda'nın bir hatası olduğunu gösteriyor. Ya da insanlar birbirlerinden etkileniyor da olabilirler, bilemiyorum artık. Ben 2.bir dövüş olacağını düşünüyorum hala. Mihawk'ı harcayacağını da sanmıyorum. Shanks'ı harcamasıyla aynı şey neredeyse. İkisi de harcanmaz. Oden gibi bir adamı bir anda hikayeye sokan ve bu derece işleyen adam, Mihawk ve Shanks'ı da işleyebilir. Yeter ki istesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık