Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
2018 de de yazmıştım Marco'ya bu oy oranının çıkması inanılmaz.Ödül bu seviye de olmasa atıyorum 1m ödül açıklasa gene fikrim değişmezdi.Çizer japon ve onun kültüründe kılıç önemli bir öğe.Çizdiği serinin daha ilk bölümlerinde gösterdiği ve en iyi kılıç ustası olarak tanıttığı adamın en tepelerde olmaması anormal olurdu.Zaten karakteri hernekadar saklasa onun hakkında çok birşey göstermese de milletin arka tarafını kollamak için tayfalarla filolarla gezdiği denizlerde bacak bacak üstüne atıp tekneyle tek başına geziyor.Bu adamın tepe karakter olduğunu savunmak fanlık değil gidip sağ kolla vs attırıp kaybedeceğini savunmak ağır haterlık.

Forumun karanlık zamanlarını da aydınlatmak gerek.
Bence de. Misallll...

Marco > Mihawk = Vista.
Mihawk'ın Marco'yu yenmesi imkansıza yakın bir şey.
  • Marco'nun Mihawk'a Vista'yı tek göndermesi, ve Vista'nın onunla denk dövüşeceğini bilmesi ve haklı çıkması.
  • Marco'nun bariz şekilde Vista'dan daha kuvvetli olması.
  • Teach'i durduracak potansiyel güçler arasında Gorousei'in Yonko'dan sonra Mihawk'ın adını değil Marco'nun adını telaffuz etmesi.
Tabii ki Marco'yu tercih ederim. Zoro'nun nihai amacı Mihawk'ı yenmek değil Luffy'ye korsan kral olmakta yardım etmek. Mihawk'a boyun eğdiğinde bu belli olmuştur. Nitekim Mihawk'ta kendi hedefinden daha büyük bir şey bulmuş olmalısın diyerek cevap veriyor. Marco, dünyanın en güçlü adamının sağ kolu idi, Mihawk'tan üstün olması normal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık