Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
MF'ye gitmesinin sebebi ne peki bu adamın ? Aokiji ve Kizaru az çok hasar verdiler karşısına çıktılar adamlar. WB ile arasına kimsenin girmediği adam da WB'nin göğsünü ve kafasını deldi, filo amirali oldu. Bunlar sembolik anlatımlar hep. WB'ye dalmak için bir sebebi yok, Vista'yı yenmek için bir sebebi yok. Bu adamın MF'ye gelmek için bir sebebi var mı neden geldi bu adam oraya ? Mr. 1'e dalması içinde bir sebebi yok hiç kimseye saldırmak için sebebi yok öyle bakarsak. Gezmeye, aralarında güç olarak uçurum olan adamları teklemeye geldi herlde oraya. Marco'nun Amirallere ezilerek çıktığı bir durumda görmedik ayrıca. Ne bir uzvunu alabildiler, ne ağır yara açabildiler. En fazla lazerle deldiler adamı kelepçe varken, kelepçe çıkınca da yoluna devam etti. Amiralleri karşısına aldı, ama Mihawk karşısına bir komutan bile almadı adam akıllı. Karşısına aldığı en baba adam Croco oldu savaş boyunca ama onu yenmesi içinde bir sebep yoktu tabi.

Karşısına adam almaması amiral altı falan anlamına gelir demiyorum olayı oraya çekmeden önüne geçeyim.
Yoktu tabii.Bu zamana kadar hangi shichi hükümet için tam güç savaşmışta Mihawk savaşsın ? Bi az buçuk Kuma var onun bile hükümetle bilmediğimiz bir anlaşması var.Shichilere hükümet köpeği deniyor ki hiç katılmıyorum.Adamların alayı ünvanın kaymağını yemek için shichibukai oluyorlar.Kaldı ki Dof,Croco gibi adamlar bir de arka planda kirli işlerine devam ediyor.Mihawk dediğimiz kişi de toplantılara bile keyfine göre katılıyor.Mf deki savaşta asıl taraflar denizciler ve WB korsanlarıdır.Shichiler destek kuvvet gibi bir şeyler.Ona rağmen istedikleri gibi hareket edip tam güç savaşmıyorlar.Bir shichi olan Mihawk neden denizciler için WB'yi karşısına alsın ? Mf ye gitmesi de canını ortaya koyarak savaşacağı anlamına gelmez.Tamam adamlar ünvanın kaymağını yiyor ama arada sırada da hükümetin dediklerini yapıyorlar o kadar değil.Shiclerin o platformda denizcilerin yanındaymış gibi durması bile WB korsanlarını psikolojik açıdan çökertmek için yeter.

Kendin demişsin ''Marco'nun amirallere ezilerek çıktığı bir durum görmedik'' diye.Mihawk'ın da Jozu'ya ya da başkasına ezildiğini görmedik ama Marco'yu güçlü kabul edip Mihawk için sembolik anlatım diyorsun.

Yoktu tabii.Bu zamana kadar hangi shichi hükümet için tam güç savaşmışta Mihawk savaşsın ? Bi az buçuk Kuma var onun bile hükümetle bilmediğimiz bir anlaşması var.Shichilere hükümet köpeği deniyor ki hiç katılmıyorum.Adamların alayı ünvanın kaymağını yemek için shichibukai oluyorlar.Kaldı ki Dof,Croco gibi adamlar bir de arka planda kirli işlerine devam ediyor.Mihawk dediğimiz kişi de toplantılara bile keyfine göre katılıyor.Mf deki savaşta asıl taraflar denizciler ve WB korsanlarıdır.Shichiler destek kuvvet gibi bir şeyler.Ona rağmen istedikleri gibi hareket edip tam güç savaşmıyorlar.Bir shichi olan Mihawk neden denizciler için WB'yi karşısına alsın ? Mf ye gitmesi de canını ortaya koyarak savaşacağı anlamına gelmez.Tamam adamlar ünvanın kaymağını yiyor ama arada sırada da hükümetin dediklerini yapıyorlar o kadar değil.Shiclerin o platformda denizcilerin yanındaymış gibi durması bile WB korsanlarını psikolojik açıdan çökertmek için yeter.

Kendin demişsin ''Marco'nun amirallere ezilerek çıktığı bir durum görmedik'' diye.Mihawk'ın da Jozu'ya ya da başkasına ezildiğini görmedik ama Marco'yu güçlü kabul edip Mihawk için sembolik anlatım diyorsun.
Benim anlatmak istediğim bu iki adamın karşılaştırılmasının absürt olmamasıdır, eldeki verilerle. Anlatmak istediğim o. Verdiğim örnekler ile.

Benim anlatmak istediğim bu iki adamın karşılaştırılmasının absürt olmamasıdır, eldeki verilerle. Anlatmak istediğim o. Verdiğim örnekler ile.
Ben absürt demiyorum zaten.Sadece yorumunda ''Mihawk amiralin az altı olsa ve Zoro'da onu geçerek amiral olsa yetmez mi ?'' tarzı bir şey demişsin.O yüzden ''Zirve Zoro amiralse zirve Sanji'yi amiralden aşağıda görür müsün ?'' diye düşünceni öğrenmek için tartışma başlattım.

Ben absürt demiyorum zaten.Sadece yorumunda ''Mihawk amiralin az altı olsa ve Zoro'da onu geçerek amiral olsa yetmez mi ?'' tarzı bir şey demişsin.O yüzden ''Zirve Zoro amiralse zirve Sanji'yi amiralden aşağıda görür müsün ?'' diye düşünceni öğrenmek için tartışma başlattım.
Sanji'nin seri sonunda (Zoroa amiral seviyesi olursa) bir yonkou sağ kolu seviyesinde olması benim için yeterlidir. Seri sonunda amiral almasını sağlayacak seviyeye ulaşmış oluyor benim bakış açımdan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık