Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Mihawk'ın gücü açıklandığında , hater arkadaşlar ne yapacak çok merak ediyorum. Forumu terk etmezler değil mi?
Kadir'in dediğine katılıyorum. Aaaynen sıvadı diyecekler lakin hiçbir şekilde bir gerekçe olamayacak. Çünkü gayet durumu en başından beri idrak eden kapı gibi bir kitle var.

Sadece burdan Marco alınır denilemez elbette ama(ironi yaptığının farkındayım) benim de kafamda hep soru işareti oldu. Neden kesemedi? Hakisi yok desek, hakisi olmayan adam haki nasil öğretsin, siyah kılıcta çentik yok. Yani Mihawkta haki var. E o zaman neden kesemedi? Belki bunlar Shanks ile kanka olduklarından Buggy ile de araları iyidir. Yoksa başka ihtimal yok.
Marineford'u baz almak, ne bileyim.

Arkadaşlar beklentileriniz ne Yonko gücünde çıkması mı? Marco ile karşılaştırılıyor işte daha ne olabilir ki?

Şimdiden yazayım. O gün gelince bunu paylaşırım :D

Oda sıvadı diyecekler :sapkali: Aslında adam baştan beri düşündüğünü çizmiş olacak.
@Shakky

Oda sıvadı, batırdı, yanlış çizmiştir, böyle gösterdi ise de aslında şunu demek istedi.... gibisinden ifadeler, bu arkadaşları kurtarmaya yetmeyecektir.

Koca Ana iddiaları gibi de olmıcak o gün :)

Mihawk'ın gücü açıklandığında , hater arkadaşlar ne yapacak çok merak ediyorum. Forumu terk etmezler değil mi?
Şu kullandığın kelime öncelikle forum kurallarına aykırı, nefret eden kişiler diyebilirsin, Türkçe karşılığı var. Ayrıca bu davranışlar da ilk değil sürekli bunları forumda tekrarlıyorsun.

İkinci olarak, Mihawk kazanamaz çünkü bize gösterdiklerini baz alarak yorum yapıyorum. Bu nefret etmek anlamına geliyor olarak algılıyorsun bu senin algı sorunun. Ben öyle bir şey söylemedim. Ben dedim ki iki karakter var, Mihawk ve Marco. Marco mangada gösterildiği üzere Mihawk'tan daha güçlü. Sebeplerini de açıklıyoruz. Sende diyorsun ki bu arkadaşlar karakterden nefret ediyor, gerçek gücü açıklanırsa ne yapacaklar. Ne yapacağız, bir şey yapmayacağız tabii ki. Böyle tehditler üzerinden mi One Piece tartışmalarını yürüteceğiz, yeni moda bu mu. Sen ne yapacaksın Mihawk senin düşündüğün kadar üstün bir güç göstermezse, forumu terk edecek misin. Benim de mi böyle konuşmam gerekiyor artık ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık