Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Açıkçası iki taraf için de kolay bir kapışma olmaz. Bir yandan Mihawk'ın Shanksla olan geçmişi bir yandan da Marco nun gücü ve meyvesi beni düşündürüyor. Üstelik 2 sene geçmiş aradan Marco Wb'nin yokluğunda öksüz bir tayfaya abilik yapmak zorunda bu da onu daha da güçlenmek zorunda bırakmıştır diye düşünüyorum. Berabere bitebilir. İkisinin enerjisi ve savaşma azmi kalmaması sebebiyle biter hatta bu savaş.

One piece kapışma yönünden okadar cok kısır bir anime ki, tayfa dışında çok nadir görüyoruz onlarda yarım yamalak, bu sallamasyon dayanagı olmayan vs lere hep berabere diyorum çünkü yok arkadaş aksiyon yok dövüş yok bilgi yok adam gibi. Cocuklar birbirlerine derler ya hani benim babam senin babanı döver, ah bunlarda aynı muhabbet bence :D

Mihawk'ı pek sevmesem de OP evrenindeki amiral gücüne sahip nadir karakterlerden olduğunu düşünüyorum. Marco'nun da amiral seviyesi olduğunu düşünüyorum. Mihawk'ın yüksek hasar potansiyelinin Marco'ya tek atmadığı sürece yetmeyeceğini düşünüyorum (Marco'nun yüksek iyileşme yeteneği yüzünden). Marco'nun da tek yemeyeceğini düşündüğümden dolayı dövüş berabere birer diyorum.

Mihawk'ın gücünü tam göremeyişimizin sebeplerinden biri de her zaman güçlülerden kaçınması. Zoro'ya Luffy'e Mr.1'e gelince döşüyor boruyu. Karşısına sağlam toplardan biri gelince. Aman kardeş yapma, tadımız kaçmasın, bugün olmaz belki yarın :D Marco ile karşılasınca da seninle bir problemim yok der kaçar.

Mihawk'ın Marco'yu yenmesi imkansıza yakın bir şey.

• Marco'nun Mihawk'a Vista'yı tek göndermesi, ve Vista'nın onunla denk dövüşeceğini bilmesi ve haklı çıkması.
  • Marco'nun bariz şekilde Vista'dan daha kuvvetli olması.
  • Teach'i durduracak potansiyel güçler arasında Gorousei'in Yonko'dan sonra Mihawk'ın adını değil Marco'nun adını telaffuz etmesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık