Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Rosinante †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 81.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    275
Luffy olmasa gene öldürüyordu tamamen kurtulamadı :D
Kaido'dan tırsıyordu da deniztaşıyla çevrili mekanı hasırşapkalar olmasa yok edemezlerdı o zaman da korkmasına gerek kalmazdı Dof'un :D ayrıca Dof da nerdeyse tek başına yükseldi de buralara geldi.
Hayır, orada kurtuldu. Cesetle kendi yerini değiştirdiği sahneyi diyorum. Doffy, pişkin pişkin öldürdüm sanıyordu.
Planı için her şeyin sırası vardı. Başta SAD ve CC. Eğer Luffy ile karşılaşmayıp planını erken devreye sokmak gibi bir hususa başvurmasaydı başarılı olurdu. Plan yapıpta başarısız olduğu bir şey olmadıkça ben aksine inanmam.

Sırf Luffy, Kid gibi tipler plan bozduğu için Wano'da sürpriz bozan planına onları dahil etmedi. Plan bozan tip olmayınca da başarıya ulaşıyor. Daha öncede Rockey olayında oldu bu.

O yüzden diyorum Doffy yine dua etsin Luffy olduğu için, Law böyle yollara girdiği için. Hiç yoktan şuan nefes alabiliyor. Kaido, acımazdı. :D

Bomba bir söz olmuş bunun altından kimse kalkamaz :ehe:
Yav he he. :ehe:

Son düzenleme:
Hayır, orada kurtuldu. Cesetle kendi yerini değiştirdiği sahneyi diyorum. Doffy, pişkin pişkin öldürdüm sanıyordu.
Planı için her şeyin sırası vardı. Başta SAD ve CC. Eğer Luffy ile karşılaşmayıp planını erken devreye sokmak gibi bir hususa başvurmasaydı başarılı olurdu. Plan yapıpta başarısız olduğu bir şey olmadıkça ben aksine inanmam.

Sırf Luffy, Kid gibi tipler plan bozduğu için Wano'da sürpriz bozan planına onları dahil etmedi. Plan bozan tip olmayınca da başarıya ulaşıyor. Daha öncede Rockey olayında oldu bu.

O yüzden diyorum Doffy yine dua etsin Luffy olduğu için, Law böyle yollara girdiği için. Hiç yoktan şuan nefes alabiliyor. Kaido, acımazdı. :D

Yav he he. :ehe:
Kahretsin... Kahretsin.... Hüüüü :ehe:

Seni bir asabi gördüm sanki :D
Adam babasınu öldürüyor. Babasını suçluyonuz. Kardeşini öldürüyor kardeşini suçluyonuz.
Yetmiyor bunu kardeşinin başlığında yapıyorsunuz. Yetmiyor adamın doğum gününde yapıyorsunuz.
Ben de Kf'nin bir numaralı Rosinante fanı olarak vazifemi yerine getiriyorum.
@01746 konuya her girdiğinde dark souls boss müziği çalıyor.
Burası benim çöplüğüm:cool:

Adam babasınu öldürüyor. Babasını suçluyonuz. Kardeşini öldürüyor kardeşini suçluyonuz.
Yetmiyor bunu kardeşinin başlığında yapıyorsunuz. Yetmiyor adamın doğum gününde yapıyorsunuz.
Ben de Kf'nin bir numaralı Rosinante fanı olarak vazifemi yerine getiriyorum.
İyi yapmış reisin ellerine sağlık :utan:
Kardeşi hayırsızsa nereye yazalım yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık