Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Evet ama tüm BB tayfasına birden tek atıp geçmek, sonrasında aynı tayfa + Shiryuu + seviye altı mahkumları ile dövüşmek...

Venom Demon GG. Ciddiyim :oops:
Teach'e tek atmak bir vasıf mı cidden soruyorum bunu.Adamın dikkatsizliği zaten malumken, Ace ile dövüşürken bile "karışmayın o sizden daha güçlü" dediği bir tayfaya tek atmasıyla övünüyorsun Magellan'ın.Ben de Doflamingo'yu pinpon topu gibi ordan oraya savuran Luffy'nin Kata karşısında pinpon topu görevi gördüğü resimleri mi atayım illa.Magellan Katakuri'nin tek Mogurasına bakar.Bak ben de bunda ciddiyim :D

Teach'e tek atmak bir vasıf mı cidden soruyorum bunu.Adamın dikkatsizliği zaten malumken, Ace ile dövüşürken bile "karışmayın o sizden daha güçlü" dediği bir tayfaya tek atmasıyla övünüyorsun Magellan'ın.Ben de Doflamingo'yu pinpon topu gibi ordan ordaya savuran Luffy'nin Kata karşısında pinpon topu görevi gördüğü resimleri mi atayım illa.Magellan Katakuri'nin tek Mogurasına bakar.Bak ben de bunda ciddiyim :D
Öyleyse bekleyip görelim :oops:

Buna hiç gerek yok. Shiryuu alınca façasını aşağıya, ne diyeceksin çok merak ediyorum :oleyo:
Shiryu 1v1 i kaybedip tayfayla beraber anca alırsa o ne olacak :D Neyse umarım çizer Oda.Ha Shiryu'dan seviye biçmene de gerek yok bu arada.İki yıl önce nerdeyse Magellan dengi olan adam 2 yıl arada+meyve yiyerek ondan çok daha güçlü oluyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık