Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Aslına bakarsan bu kadar ince bir iple olabilecek bir iş değil fakat zinciri ele alırsak zinciri bir kişinin boynuna düğümleyip iki taraftan çekersen sert bir şekilde kişinin kafası kopar o şekil olabilir.

rakibinin iradesine göre oynatabilir diye düşünüyorum bir shanksı oynatamaz zihin oyunu oynuyor bu herif bence.

Jozuyu oynatabilmesine sasirmistim.Belki paramecia ve zoanlara isliyodur.Meyvesiz adamlara islemiyodur.Meyvesiz oynattigi varmiydi?

Logiaları oynatamıyor galiba Crocodile ın kafayı ucurmustu :D güç gösterisiz için mi yaptı bilmem ama öldüremedi :D
Paramacia lara felan yapıyor heralde :D ozun bacağını,Jozu yu bile kukla gibi oynatan adam :D

Arkadaşlar sanırım yanlış hatırlıyor
Kukla gibi oynattıgı jozu büyüklüğünde olan 13.Tümen komutanı
Jozuyu sadece durdurabildi başka birşey yapamadı.

Smoker anlatım için teşekkürler :)
Donflamingo en orjinal ve sevdiğim karakterlerden biri. Sadist , psikopat herşeyiyle korsan olmaya layık biri. Gücünü tam çözemesemde yeterince saf ve haki gücü olan insanlara karşı işe yaramaz herhalde.

Gücü hakiyle,iradeyle ilgili birşey çıkacak bence. :cool: Yada ancak haki,iradeyle karşı konulabilecek.Tabii logialar kapsam dışı onların gerçek bedenine etki edemiyor.Burdan haki kullanmadığı çıkarılsa bile iradeyle alakasız olmadığı çıkarılamaz.

Bence bizi ileride en cok sasirtacak karakterlerden olcak.Bencede gucu iradeli olanlara islemiyodur yada az isliyodur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık