Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Magellan

Hangisi daha güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    172
ayrıca magellan, şuan bir yonkou olan karasakalın sağ koluna eş gösterilmişti, hatta aralarındaki dövüşü magellan kazanmıştı.

Yonkounun sağ koluna denk gösterilmedi Magellan. Shiryuu şu an bir yonkou sağ kolu. O zamanlar hapishane baş gardiyan yardımcısı idi. Arada fark var.

Ikinci mesele de şu dövüş olayı. Nerede dövüşmüşler hatırlayamadım ?

@Densetsu no Samurai dediğin gibi hapishane baş gardiyan yardımcısı olarak gösterildi ama, sonuçta hiç bir şekilde gücünü göstermediler ve kısa süre sonra yonkou sağ kolu oldu. tayfada daha eski üyeler olmasına rağmen, yani beckmann katakuri, marco, jack (sağ kol değil biliyorum) hemen hemen aşağı yukarı bu klasmanda düşünmenin yanlış olmadığını düşünüyorum.

magellan'ın shiryuu'yu ile eşit güçte olduğunu ama shiryuu'nun mahkumları öldürmesi sonucu, zaptedip hapise tıktığını hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Magellanın kendine göre bir avantajı var ama dof gibi kurnaz ve ona uygun meyvesi olan bir adam magellanı yer. Dof her problemin altından kalkabilecek bir görüntü verdi hep. Bu zehir hakkında eğer bilgisi varsa indirir yoksa da temkinli hareket eder öğrenmeye çalışır. Çünkü luffy ye kıyasla dof un küçümseyeceği bir adam değil megallan

valla mangaka bize magellan'ın hiç bir zayıflığını göstermedi, mr3'ün mumu hariç ki onuda venom haliyle haletti hemen, ben çook güçlü olduğunu düşünüyorum, karasakalın tayfasını tekleme olayıda öyle çok itibar edilecek birşey olmasada, oda boşuna böyle birşey çizdi demek mantıklı gelmiyor, bazı arkadaşlar magellan dayanıksız felan yazmışta, nerden çıkardınız bunu ivankov kaybettiği bir düelde 1 tane tekme atabildiği içinmi (ki ivankovu marineforddan biliyoruz ayaktakımı bir karakter değil), yoksa serinin ana karakteri 10 yılını kaybettip yenildiği bir savaşta bir tane jet bazoooka vurabildiği için mi ,aksine vücudunu zehiri ile kaplayıp yakın menzil saldırılarından kurtarıyor kendini

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık