Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Hani Perospero'nun bile şekerden bir dalga yaratıp denizin üstünde yüzdürebildiği yerde etrafta bisküvi var diye uyanış diyorsun. Her hangi bir nesneyi bisküviye dönüşürken göremüyoruz.

Gerçi etrafı öylesine bisküvi ile doldurması da anlamsız olurdu. Emin olamadım. :gamyon:
Yalnız onu Linlin yapıyor. Şekerin üstünde kocaman bir gülücük var farkındaysan. Ayrıca insanların bir şeyler üretmesi değil benim buradaki odak noktam. Cracker keyfine şey mi demiş ''dur yere bir kurabiye desene atayım da namım yürüsün'' yoksa savaşırken ortamda etki mi bırakmış? Aokiji, Akainu gibi.

Doffyin bir kalkanı kesebilmesi bile benim için büyük olay uyanışıyla dokunduğu her cansız şeyi sicime çevirebiliyor diye hatırlıyorum yani kesmesine gerek yok diye düşünüyorum.
hmm... çevirebilir ama adamın kendisi yüksek derece komutan olduğu için kendisinin gücüde azımsanamayacak kadar tehlikeli olduğunu düşünüyorum söz konusu Craker Doffy'yi yenen adamı yani Luffy'yi 11 saat uğraştırmış bir kişi meyvesi her ne kadar ct olsa da Gear 4 luffy Doffy'ye karşı üstünlük sağlamıştı ama aynı taktiği bu adam içinde denedi sonuç 11 saat ve ıslak püskevüt ile yenen Luffy. küçümsemiyorum ama Nami yardım etmese yenebilir miydi? Doffy'nin uyanışta sınırı var mı? daha cevaplanması bir sürü konu getiriyor eğer Doffy sınırsız uyanış yapabiliyorsa neden Luffy'de denemedi neden bütün etrafı sicime çevirmedi o sorulacak sorulardan biri.

Kraker uyanış yapmıyor.Bunun kanıtı ise şu :

Katakuri uyanış açtığında evet meyvemi uyandırıyorum diye cevap veriyor.Soran kişi de Luffy.

Ve Luffy öncesinde Doflamingo da yapıyordu diyor.Kraker de yapıyordu demedi Luffy.

Ayrıca krakerde böyle birşey görmüş olsa Kata gibi ona da sorar ve evet cevabını ondan da alırdı.

Öyle birşey yaşanmamış.
crackerin uyanışı var gibi geliyor bana ama tabi muallakta bırakan kısmı adamın meyve kullanımının zaten uyanışa yakın olması. kraker üretip onu bedeninin dışında manipüle ediyor. @Monkey D. Dragon un attığı sayfalarda mesela yerlere kraker örmüş veya yeri krakere dönüştürmüş ki luffy ne zaman askerlerini yerse kolayca tekrar krakere şekil verip askere dönüştürsün. ekstra belirtilmediği için ve dövüş genel olarak atlandığı için tabi bu hafif havada kalıyor.

Bisküvilerin aldığı darbeden değil crackerin aldığı fiziksel darbeden bahsediyorum
Anlamıştım zaten. Demek istediğim ikisinin aynı şey olduğu.

Bir karakter düşün onu indirmen için 10 kere vurman gerekiyor, 10. vuruşta düşüyor.

Başka bir karakter düşün, 1. vuruşta düşüyor ama vurmak zor. Dolayısıyla 10 defa vuruş denemen gerekiyor.

Cracker 1. Tip bir karakter. Cracker'i kendisinin bedenine ulaşımı zorlaştıran özelliğinden ayrı düşünemeyiz.

Cracker vs Dof için bir şey demiyorum şimdilik. Sadece tek vuruş kısmına takıldım.

Dof'uyanışı ona başkasının etkisindeki cisimleri sicime dönüştürme imkanı vermez.Öyle olsaydı Dof direk Luffy'nin üzerindeki giysileri de sicim yapabilirdi.Cracker'ın yediği darbenin etkisi anlaşılmıyor.O askerler 2 kong guna anca kırılırken o saldırıda 3 tanesi rahatça kırılıyor.En kötü ihtimalle 6 Kong Gun etkisinde bir darbe yedi bu adam.Doflamingo zaten Kong Gun, Culverin, Rhino schneider,Leo bazooka yedikten sonra fişi çekiliyordu nerdeyse.Luffy sevineceğine adama dönüp bir tane daha vursa KKG ye gerek kalmayacaktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık