Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Hasır Şapka Korsanları & Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Sizce Kazanan Kim Olur?

• Luffy ve Ekibi

• Doflamingo Ailesi

• Berabere Biter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bir tek söyleyen biz değiliz manasında atmıştım herkes kısmı biraz fazla kaçmış evet onu geri alıyorum.Söyleyene senin yaptığın şekilde vebalı gibi davrananlar olduğu için çeşitli örnekler vereyim dedim.
Aksi oluyor forumda. Bu arada merak ettim ne yazdıklarını çoğu Luffy'nin alabileceğini söylemiş.:D Tabi translate yanlış çevirmiyorsa.:D

Hatta aksi düşüncede olduklarını belirtip bizim gibi Luffy'nin de yıprandığından bahsedenler olmuş Emre.:D

Son düzenleme:
Aksi oluyor forumda. Bu arada merak ettim ne yazdıklarını çoğu Luffy'nin alabileceğini söylemiş.:D Tabi translate yanlış çevirmiyorsa.:D

Hatta aksi düşüncede olduklarını belirtip bizim gibi Luffy'nin de yıprandığından bahsedenler olmuş Emre.:D
Farklı yorumlar her zaman var zaten.Sadece biz uyduruyormuş gibi davranmayın istedim.10 dakika olayı olmazsa Luffy limitsiz kullanırsa daha zor alır diyorlardı şöyle bir göz attığımda yüksek zorluk gibi.Tüm yorumlara bakmadım elbette ama bunu diyen de vardı galiba.

Farklı yorumlar her zaman var zaten.Sadece biz uyduruyormuş gibi davranmayın istedim.10 dakika olayı olmazsa Luffy limitsiz kullanırsa daha zor alır diyorlardı şöyle bir göz attığımda yüksek zorluk gibi.Tüm yorumlara bakmadım elbette ama bunu diyen de vardı galiba.
Sadece siz uyduruyorsunuz demedim zaten Emre.:D Ama attığın örnekte bile çoğunluk buna itiraz etmiş.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık