Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kızıl Kın'a Kim Liderlik Edecek?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack 8 yaş neler yapmış bak :p

Momo da Orochiyi aliverir. Nolacak
Ahaha ha Jack ayı gibi çocukmuş ama. :hhh:

Şounen manga zaten Momo yaşında çocuklardan- on sekiz yaşına kadar olan kesim için çıkartılıyor. Oda'nın kendi açıklaması var on beş yaşımdaki halime göre yazıyorum diye.

Ki seride de bunun ibareleri var, koskoca Yonkou Shanks beş altı yaşlarındaki Luffy'den etkilenip şapkasını emanet ediyor.

Yani Momo'nun başlarında durması-ki illa öyle şunu yapın bunu yapın demesine gerek yok- çok da absürt bişiy sayılmaz.
Böyle düşününce doğru ama Ashura kendisini belli etti zaten. 9 kızıl kına katılması için onu biat ettirecek biri lazım. Bu kişi de Momo değil maalesef.

Ahaha ha Jack ayı gibi çocukmuş ama. :hhh:

Böyle düşününce doğru ama Ashura kendisini belli etti zaten. 9 kızıl kına katılması için onu biat ettirecek biri lazım. Bu kişi de Momo değil maalesef.
O zaman Luffy ya da Zoro yapsın. İkisinde de kara bir yürek var, bu işin altından kalkabilirler.

Liderlik olmazda etkilenmek ve minnettarlık olur. Hasır şapka filosu gibi bir şey beklemiyorum.

Genel olarak Hasır Şapkalara minnettar olsalar da aralarından Luffy ve Zoro ikilisi öne çıkacaktır.

Ama iş liderliğe gelirse zaten liderleri Momonosuke. Kinemon ise onların arasında çekip çeviren kişi.

Ashura ve diğerlerini Luffy ya da Zoro'dan emir alırken düşünemiyorum.
Düşün bence. Zoro cok daha büyük vasfa sahip. Ashura felan basit kalan kişiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık