Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Doflamingo'nun Şeytan Meyvesi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
direk ip meyvesi yemişse havadan daha düşük öz kütleli ip yapabiliyorsa açıklar uçmasını ve geri kalan her şeyi ...

Doffy kukla kukkla meyvesi yemişse başkalarını kukla gibi oynattığı kontrol ettiği gibi kendini de görünmez iplerle uçurabilir.

Nasıl ben elime 5 tane ip alıp bir oyuncağa bağlayıp uçuruyorsam Dof'ta hem kendini hem başkasını uçurabilir.

Valla kardeşim çokta umrumdaydı :)
Doflamingo'nun havada nasıl uçtuğundan, Enel'in yıldırımının neden sinek vızıltısı etkisi yaptığından v.s v.s gibi şeylerle çokta ilgilenmiyorum:)
Geppo diye bir teknik var ve havada durabiliyorlar o ayak hareketi ile...
Doflamingo'nun olayını da sıradan bir mevzu ile bağlayacaktır işte bunu fizikle, kimyayla, biyolojiyle bağdaştırıp ne sonuca varacaksınız ki :)
Yıldırım ancak sigara yakabiliyorsa, Akainu'nun gönderdiği yanan kayalar üfleyerek söndürülebiliyorsa, bununda vardır sıradan bir açıklaması :)
Fizik hayal dünyasını açıklamaz yani Oda açıklar :)
Tartışmayalaım o zaman bölüm çıksın okuyalım. Foruma da girmeyelim kapatın forumu da boşa masraf zaman kaybı olmazsın.

Seni bu bilinçli tüketici tavrından ötürü kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum :)
Ya da dur senin formatında cevaplayım...
Sen ve senin gibiler fizik, kimya, biyoloji formatında cevaplıyor diye bende mi öyle cevaplamalıyım?
Ha diyorsun yani o tarz cevaplanmıyorsa başka türlü de cevaplanamaz öyle mi :)
O zaman biz girmeyelim foruma bölüm çıksın fizikle, kimyayla, biyolojiyle tartışın...
Sana Enel'in yıldırımının neden yakıp yıkmadığını gerçek hayatla bağdaştırmayla baş başa bırakıyorum öyleyse ya da herhangi bir mesele ile :)
Elektrik akımının voltajdan çok, amperi önemlidir. Enel'in attığı 200 milyon voltun amperi 1 olursa, adamı sadece gıdıklar. Bilimsel yönden açıklaması kolay yani.

200 milyon volta 1 ampermi :)
nasıl bir fizikmiş lo o
Voltla amper arasında uçuk bir fark oluşmaz öyle.
şöyle açıklıyım sana Voltu motor hacmi olarak düşün Amperide Hp si olarak düşün. Biri artınca diğeri asla sabit kalmaz. ters orantılı değil düz orantılıdırlar

200 milyon volta 1 ampermi :)
nasıl bir fizikmiş lo o
Voltla amper arasında uçuk bir fark oluşmaz öyle.
şöyle açıklıyım sana Voltu motor hacmi olarak düşün Amperide Hp si olarak düşün. Biri artınca diğeri asla sabit kalmaz. ters orantılı değil düz orantılıdırlar
Öyle bir şey olmayacağının ben de farkındayım fakat seride adam istediği gibi değiştirir onu. 1 Volta 200 amper, 200 Volta 1 amper verebilir. Bu da Enel'in yüksek Voltajlı saldırılarının neden karakterleri öldürmediğini açıklamaya yeter.

Elektrik akımının voltajdan çok, amperi önemlidir. Enel'in attığı 200 milyon voltun amperi 1 olursa, adamı sadece gıdıklar. Bilimsel yönden açıklaması kolay yani.
saçma bi açıklama olmuş insanı direnç kabul edersin yani elektrigin geçtigi tel gibi voltaj kaynagı E= enel amper = enelden çıkan elektrigin voltajı/direnç yani voltajla direnç oranlısı boyle oluyor . lise fizigi

neden öldürmedigine gelirsek öldürmeyen allah öldürmez demek yeter doflamingonun şeytan meyvesinden nereye gelmişiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık