Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Doflamingo'nun Şeytan Meyvesi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Örümcek ağı kesme bölümünde kafaya yatkın . Ama kukla boyutunda biraz zor gibi geliyor. Sonuçta dof insanları kukla gibi oynatabiliyor. Örümcek ağıyla böyle bir şeyi yapmak çok über olurdu. Ama dediğim gibi güzel teori olmuş tutabilir :D

tsubasa1903

Örümcek meyvesi başkasında var diyorsunuz fakat yılan kardeşlerde olduğu gibi dofun meyveside örümceğin farklı bir modeli olabilir.

Unknown

Son resim baya ikna edici ama Dof un üzerinden kıllar çıkıp gözlerinin çoğalması pek hoş olmazdı. :ehe:

10. seçenekte yatı savınma örümcek agından çok baklava dilimine benziyor :) ha olurmu olur paramecia tipi örümcek adam olabilir . ag üzerinde yürüme olayı benimde dikkatimi çekmişti çünkü uçma gibi bi hali yok tu sanki yolda yürür veya iple kendini çeker gibi bi hali vardı. genel olarak katılıyorum yani sana iyi açıklamışsın

Havayı tutmasıyla ilgili bir teorim vardı benim de. .Havadaki molekülleri yakalayıp sıraya diziyor ve bir ip haline getiriyor tabi bunun iple sınırlı kalması güçleştiriyor benim fikrimi.

Örümcek Zoan'ı bu adamı bu hale getirdiyse, Onigumo'nun epey bir güçlü olması gerekirdi. Üstelik hiçbir Zoan türü dönüşüm yapmadan, meyvesini kullanamaz.

örümcek zoanı olabilitesi yüksek. buna örnek ise Hebi Hebi no Mi, Model: Anaconda ve Hebi Hebi no Mi, Model: King Cobra gibi sandersonia ve marigold gibi çeşitlerinin olacağını düşünüyorum. ve teorin açıklamaları ile beraber çok mantıklı gözüküyor. gök yolu ise aynı örümceğin ağı gibi kurulmuşsa Law'in bu yolu bildiği ve baby-5 ile buffalo'yu bilerek oraya koyduğunu ve bu teorini destekler niteliktedir. arkadaşlar ise hiç dönüştüğünü görmemeleri ise bana göre bir karşısına adam akıllı bir adam çıkıpta Oda vs.sini göstermedi, ikincisi ise belki bu arca saklamış olabilir.(ki daha yüzünü tam görmediğimiz adamlar olduğunu dşünürsek tabi.)

örümcek zoanı olabilitesi yüksek. buna örnek ise Hebi Hebi no Mi, Model: Anaconda ve Hebi Hebi no Mi, Model: King Cobra gibi sandersonia ve marigold gibi çeşitlerinin olacağını düşünüyorum. ve teorin açıklamaları ile beraber çok mantıklı gözüküyor. gök yolu ise aynı örümceğin ağı gibi kurulmuşsa Law'in bu yolu bildiği ve baby-5 ile buffalo'yu bilerek oraya koyduğunu ve bu teorini destekler niteliktedir. arkadaşlar ise hiç dönüştüğünü görmemeleri ise bana göre bir karşısına adam akıllı bir adam çıkıpta Oda vs.sini göstermedi, ikincisi ise belki bu arca saklamış olabilir.(ki daha yüzünü tam görmediğimiz adamlar olduğunu dşünürsek tabi.)
Dönüştüğünü görmemek değil olay. Zoan türlerinin prensibi, dönüşmektir zaten. Dönüşmeden güçlerini kullanamazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık