Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Doflamingo'nun Asıl Korkusu

Kaido'dan gerçekten korkuyor. Tek cevap bu :D Kaido Dof'u tekeline almış.
Ne tekeline alması arkadaşım.Tekeline alsa orada tehdit olarak birisi bulunmaz mı ? Yok böyle birisi adam tamamen serbest.Salak değil ya korktuğu adamı güçlendirsin.Konuda da yazılmış.Kaido planlarındaki en önemli noktaydı.Onun üzerinden yapıyordu planları.Kaido dünyaya savaş açacak yenilirken o yükselecekti.Onun hazırlığı vardı.Zoanlar bu sırada ihanet edebilirdi vs...

Şimdi bu plan çöpe mi gitsin bunu kim ister ?

En basiti law ve luffy geldiği zaman şantaj yapılınca bu adam niye yardım istemedi.Yardım istese Jack gelirdi mesela.İstememesinin sebebi denildiği gibi arkasından iş çevirmesi.Buna cesaret eden adam mı korkak oluyor.

Ne tekeline alması arkadaşım.Tekeline alsa orada tehdit olarak birisi bulunmaz mı ? Yok böyle birisi adam tamamen serbest.Salak değil ya korktuğu adamı güçlendirsin.Konuda da yazılmış.Kaido planlarındaki en önemli noktaydı.Onun üzerinden yapıyordu planları.Kaido dünyaya savaş açacak yenilirken o yükselecekti.Onun hazırlığı vardı.Zoanlar bu sırada ihanet edebilirdi vs...

Şimdi bu plan çöpe mi gitsin bunu kim ister ?

En basiti law ve luffy geldiği zaman şantaj yapılınca bu adam niye yardım istemedi.Yardım istese Jack gelirdi mesela.İstememesinin sebebi denildiği gibi arkasından iş çevirmesi.Buna cesaret eden adam mı korkak oluyor.
Korkudan değil kibirden yardım istemiyor. Ben bunları hallederim kafasında.Yoksa korktuğu bariz belli.

Korkudan değil kibirden yardım istemiyor. Ben bunları hallederim kafasında.Yoksa korktuğu bariz belli.
Law ve luffy için öyle bir düşüncesi olabilir.Ancak korkan adam kaido ile birlikte çalışıp ona ordu vermez.Korkuyorsa eğer alır yanına hükümeti güçten düşürür.Yada kaçar gider o kadar korkuyorsa dressrosada kalmaz.Dressrosa elden gidecek diye korkamaz mı korkabilir.Kimse yüklü malını kaybetmek istemez.

Söylediğin gibi kibir varsa zaten niye korksun yonkoymuş falan.Amiral gelmiş devrimciler gelmiş ada cümbüş gibi adamda korku belirtisi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık