Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Bölümde görecegiz Oda Bu adam nasıl yenilcek diye Düşündürecek bizi :/ Adam boş adam degil böyle saçma bir şeyden ölmez :/

Oda çok övdü Doffyi Amiralere Atarlar felan Belki taşlama vakti gelmiştir.Taşlamadan kastım Luffynin yenebilecek Bir rakibinin oldugu 1 Nisanda olsa bile Direk arcın bosunu Öldürürse digerleri çorap sökügü gibi gelir Kimse memnun olmaz bu arctan.Sonuçta bu adam bu işi para için yapıyor.Öyle birşey yapacagını zannetmiyorum.

Ölmüşse kolay ölüm olmuştur onun için ve daha sonra ölmeyi dileyecektir, Luffy kafası ile duvarları sildiği zaman.

Not: Kafanızda, aklımdakinin canlanması için Saras Victoria'nın adamın kafasnını duvarda parçalaması gelsin :ehe:

Insan başı kesildiğinde birkaç saniye daha beyin kendinde olur. Eğer dofun elleri refleksif olarak kendi başını bedene bağlayabilirse dof hayatta kalabilir. Ancak bu bağlama olayından dolayı gücünün büyük bir kısmını da bu bağlantı olayında kullabilir.

Ören bayan tongaya getirmiş. Dof, la bozuk bu ip, çalışmıyor edalarıyla vefat etti.

Insan başı kesildiğinde birkaç saniye daha beyin kendinde olur. Eğer dofun elleri refleksif olarak kendi başını bedene bağlayabilirse dof hayatta kalabilir. Ancak bu bağlama olayından dolayı gücünün büyük bir kısmını da bu bağlantı olayında kullabilir.
shonen mangada ???

evet bi belgeselde izledim eski avrupada galiba kelleyi vurup adamın önüne koyarlarmış (yanılmıyorsam kızgın sacın üstüne) adamın gördüğü kafasız bedeni :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık