Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilemiyorum. Dofun kendine güveni beni 2 leme düşürüyor. Aokijinin saldırısını göz göre göre yemişti. Zoronun saldırısında da kendi bişey yapmamıştı Fiju araya girmişti falan.
Güzel bir nokta yakalamışsın.:good: Üzerine gelen zoroyuda sırıtarak karşılıyordu hiç hareket edeceğe benzemiyordu.Fujitora yüzünden denebilir ama ne malum yardım edeceği ona güven olmaz aralarındaki ilişkiyi biliyoruz.Zaten fujitora zoroyu engelledikten sonra yardım edeceğini söyledi.

Kılıç ustalarına karşı bir savunması olabilir.Belki luffynin bir avantajıda budur.

Dof amiral seviyesine yakın adam.Seviyeyi de geç ne kadar kıvrak olduğunu Sanji ve Law'da gördük.Ayrıca Law'da kılıca ipleriyle karşı koyabildiğini de gördük.Bu adam bodoslama düz bir saldırıyı almaz.Hatta Dof bu tarz bodoslama dalan adamları,özellikle de meyve gücünü bilmeyenleri bir güzel öpücükler.Ölmediğine adım gibi eminim.Zaten kan da yok.Bu da Law'ın parmağı olduğunu düşündürüyor.Ama ne ara kelepçeden kurtuldun ne ara eline kılıç aldın ne ara room açtın mübarek.Eğer gerçekten Law ise bu adama 1 dklık saygı duruşunda bulunmamız lazım.

Bu arada dikkatimi çeken birşey oldu mangaları kurcalarken.Ace ve beyazsakalın öldüğü sayı isimlerine dikkatli bakın.Birinde direk ace'in ölümü,diğerinde ise muhteşem korsan newgate.Direk ölen kişilere ithaf edilmiş. ;) Ancak bu sayı isminde sadece panik bahsi geçiyor.

Dof bu iki karakter kadar olmasada önemli.Mühim yerlerde shichi vs shichi,smoker vs law gibi sayı isimleri veriyor.Olay gerçekse en azından şeytanın düşüşü iblisin kovuluşu ne bileyim öyle bir sayı ismi vermesi gerekmezmiydi ?

Yani eğer gerçekse bari sayı ismini adam gibi ver oda yapma etme adamı katil edersin valla :mincika:
Böyle laf arasında konuşurmuş gibi hikaye mi olur.

Bu arada dikkatimi çeken birşey oldu mangaları kurcalarken.Ace ve beyazsakalın öldüğü sayı isimlerine dikkatli bakın.Birinde direk ace'in ölümü,diğerinde ise muhteşem korsan newgate.Direk ölen kişilere ithaf edilmiş. ;) Ancak bu sayı isminde sadece panik bahsi geçiyor.

Dof bu iki karakter kadar olmasada önemli.Mühim yerlerde shichi vs shichi,smoker vs law gibi sayı isimleri veriyor.Olay gerçekse en azından şeytanın düşüşü iblisin kovuluşu ne bileyim öyle bir sayı ismi vermesi gerekmezmiydi ?

Yani eğer gerçekse bari sayı ismini adam gibi ver oda yapma etme adamı katil edersin valla :mincika:
Böyle laf arasında konuşurmuş gibi hikaye mi olur.
Onlar iyi taraftaydı belki ondan kıyak yapmıştır :D Dof isimsiz ölsün hakediyor o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık