Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Şimdi bir klasik seri var. Bir de yeni başlayan seri var. Yeni başlayan seri 2005 yılında başladı. 9. Doktorla başladı. Klasik seri 1963 yılında başladı. 1989 yılında bitmiş imdb'ye göre.

Bu kayıp bölüm olayı ne dersen klasik serinin bazı bölümleri kaybolmuş. Bbc arşivinde yok şuan arıyorlar yani. Geçen gün hangi ülke hatırlamıyorum ama baya bir bölüm bulundu sanırım sayısını da hatırlamıyorum.
Eğer diziyi izlemeyi düşünüyorsan. 2005 olandan başla ben de ondan başladım. Eski seriyi izlemedim ki zaten dediğim gibi bazı bölümler kayıp. Eski serile ilgili önemli bilgileri internetde felan bulabilirsin.
onlar bulundu.
ve zaten kayıp bölümlerin seli anlatımları ve resimleri var.

10. Doktor, Rose ve John Hurt.
Beklentiyi bu kadar artırıp hayal kırıklığına uğratırlarsa var ya pis sayarım. :S

Forumda tüm seriyi izlemiş arkadaş var mı?
Ben hepsini izlemedim ama Dizi-mag'da 1-2 sezon yayınlanmıştı [ Altyazılı veya yazısız ]
izledim ben 20dk zaten her bölüm.
Ancak insan bir Twighlight zone bekliyor ancak o kadar güzel değil ha güzel bölümlerde vardı ama bir çoğunu sevmedim ben :(

Fragman - Boştu :(
aksiyonu bölüme saklıyorlar demek ki :ehe:

Ben hepsini izlemedim ama Dizi-mag'da 1-2 sezon yayınlanmıştı [ Altyazılı veya yazısız ]
izledim ben 20dk zaten her bölüm.
Ancak insan bir Twighlight zone bekliyor ancak o kadar güzel değil ha güzel bölümlerde vardı ama bir çoğunu sevmedim ben :(

Fragman - Boştu :(
aksiyonu bölüme saklıyorlar demek ki :ehe:
fragman boşta değildi nerde geçeceğini öğrendik. gallifrey ve fransa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık