Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Ben hepsini izlemedim ama Dizi-mag'da 1-2 sezon yayınlanmıştı [ Altyazılı veya yazısız ]
izledim ben 20dk zaten her bölüm.
Ancak insan bir Twighlight????? zone bekliyor ancak o kadar güzel değil ha güzel bölümlerde vardı ama bir çoğunu sevmedim ben :(

Fragman - Boştu :(
aksiyonu bölüme saklıyorlar demek ki :ehe:
dc who hikaye ve kurgu bütülüğünde (görsel efektler hariç) bu seri ile karşılaştıralacak pek seri yok bence, özelliklede o dediğini kardeşiminde izlediği ve okuduğu (fanatik) için biliyorum, ki kendimde belli oranda izledim karşılaştırılma bile yapılamaz bence. Hikayesinde kendisine has kurgusu ve bütünlüğü olan fazla seride yok zaten

dc who hikaye ve kurgu bütülüğünde (görsel efektler hariç) bu seri ile karşılaştıralacak pek seri yok bence, özelliklede o dediğini kardeşiminde izlediği ve okuduğu (fanatik) için biliyorum, ki kendimde belli oranda izledim karşılaştırılma bile yapılamaz bence. Hikayesinde kendisine has kurgusu ve bütünlüğü olan fazla seride yok zaten
Twilight değil, Twilight Zone. Yanlış anlamadın umarım.

Ben hepsini izlemedim ama Dizi-mag'da 1-2 sezon yayınlanmıştı [ Altyazılı veya yazısız ]
izledim ben 20dk zaten her bölüm.
Ancak insan bir Twighlight zone bekliyor ancak o kadar güzel değil ha güzel bölümlerde vardı ama bir çoğunu sevmedim ben :(

Fragman - Boştu :(
aksiyonu bölüme saklıyorlar demek ki :ehe:
:D tm arada 1-2 bölüm olsada öyle, çoğu böyledir demesi ilginç geldi :a:

Gül gül öldüm ya Twighlight zone Efsanedir.
Bugün gördüğün simsons'dan tutda bütün seriler o serinin bölümlerinden oluşuyor desem yalan olmaz. :good:

İşin ilginç yanı ben bu dizinin 1983 yapımını hatırlıyorum TGRT [ sanırım böyleydi :D ] izliyordum. [ X-Files ile birlikte ]
ama Klasik serinin siyah beyaz olmasına rağmen yeni versiyonundan 1.000 kat daha iyi olması şaşırtıcı o yüzden bir Twighlight zone beklemeyin demiştim :good:
Merak eden varsa Dizi-mag'da ilk sezon Türkçe altyazılı var.

Hatırlatır belki !

Not: Ben ilk seriden bahsediyorum 2005'den sonraki bölümleri bütün seriyi 3 kez izledim :hhh:
[ Hep bana oluyordu diğer taraftan bu hissi yaşamak güzelmiş :fool: ]

[video=dailymotion;x176q4n]http://www.dailymotion.com/video/x176q4n_the-night-of-the-doctor-a-mini-episode-turkce-alt-yazili_tv[/video]
Mini bir bölüm çıkmış. Bilmeyen varsa burada gözüken 8. Doktor. Bu mini bölümden anladığımız üzere 8. Rejenerasyon geçirince John Hurt'a dönüşüyor. Lakin videoda genç. Her neyse uzun lafın kısası John Hurt için 9. Doktor diyebiliriz fakat videoda savaşçıyım felan diyor. Yani buradan Matt Smith'in "Ben olduğunu söyledim. Doktor olduğunu söylemedim" lafının ne manaya geldiğini anlıyoruz.
Hala sekizinci doktor olmalı. 9. doktoru gördük zaten. Burada 8. doktor 'Savaş Doktoru' oluyor içtiği şeyle.

Rejenarasyon geçiriyor abi burada. Doktor ismini hak etmeme muhabbeti savaşçı olmak istiyorum demesinden %90
Kendi diyor la. Rejenarasyon geçirip 9. olması saçma olur. 9. gördük zaten. Burada farklı bir değişim geçiriyor işte. 8. gidiyor Savaşçı geliyor. Zaten kadın da bundan bahsediyor. Kulaklığım bozulmuş net değildi ses. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık